De arbitrage-Colleges waren voor de zitting-periode 1938/1939 als volgt samengesteld: Gemengde Commissie van Geschillen: Voorzitter: J. Smit (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.); Plaatsvervangend Voorzitter: J. C. A. Meischke (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.); Leden: A. van Santen (Bioscoop-Bond); A. C. van Dam (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.); Plaatsvervangende leden: C. v. Willigen (Bioscoop-Bond); C. N. Meyer (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.). Gemengde Raad van Beroep: Voorzitter: W. Mullens (Bio scoop-Bond); Plaatsvervangend Voorzitter: Ed. Cohen Barnstijn (Bioscoop-Bond); Leden: Joh. Miedema en S. Zondervan (Bio scoop-Bond); P. C. D. v. d. Bergh en L. Calff (Ver. v. Bioscoop recl. Expl.); Plaatsvervangende leden: C. H. de Lange en W. P. Peters (Bioscoop-Bond); L. M. van Swieten de Blom en Jac. Duits (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.). Voor de zitting-periode 1939/1940 werd de Gemengde Commissie van Geschillen, als volgt samengesteld: Voorzitter: Smit (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.); Plaatsvervan gend Voorzitter: J. C. A. Meischke (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.); Leden: A. van Santen (Bioscoop-Bond); A. C. van Dam (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.); Plaatsvervangende leden: C. v. Willigen (Bio scoop-Bond); Jac. Duits (Ver. v. Bioscooprecl. Expl.), in de plaats van den heer C. W. Meyer. De Gemengde Raad van Beroep werd voor dezelfde periode samengesteld als volgt: Voorzitter: B. D. Ochse (Bioscoop-Bond), in de plaats van den heer W. Mullens; Plaatsvervangend Voorzitter: Ed. Cohen Barn stijn (Bioscoop-Bond); Leden: Joh. Miedema en S. Zondervan (Bio scoop-Bond); P. C. D. v. d. Bergh en L. Calff (Ver. v. Bioscoop recl. Expl.); Plaatsvervangende leden: C. H. de Lange en W. P. Peters (Bioscoop-Bond); L. M. van Swieten de Blom en B. Samson (Ver. v. Bioscooprecl. expl.), in de plaats van den heer Jac. Duits, aangezien laatstgenoemde inmiddels tot plaatsvervangend lid van de Gemengde Commissie van Geschillen was benoemd. Overeenkomstig het bepaalde in de artikelen 3 en 4 van de Arbitrage-Overeenkomst tusschen Bond en Vereeniging werden de 103

Jaarverslagen | 1939 | | pagina 103