Afdeeling „Het Westen" JAARVERSLAG OVER 1939 Misschien door de wel zeer ongunstige geografische ligging der bioscopen in de Afdeeling „Het Westen" met de daaraan verbon den dure en tijdroovende reizen, die de leden zich hebben te ge troosten als zij een vergadering van de Afdeeling moeten bezoeken, misschien ook zijn er andere redenen, doch hoe het zij, de leden van de Afdeeling „Het Westen" leggen niet die belangstel ling aan den dag zooals het Bestuur van de Afdeeling gaarne zou zien. In het afgeloopen vereenigingsjaar werden slechts 4 Bestuurs- en 2 Ledenvergaderingen gehouden en, zooals hierboven gezegd, was het bezoek op de Ledenvergaderingen zeer slecht. Door zeer drukke werkzaamheden en later door ziekte, kon de Secretaris zijn Bestuursfunctie niet langer vervullen. Zijn plotseling aftreden is wel zeer te betreuren, omdat daardoor de administra tieve werkzaamheden van de Afdeeling niet naar behooren konden worden verricht. Over het algemeen mag men in de Afdeeling „Het Westen" niet klagen aangaande de belangstelling voor de bioscoop van de zijde van het publiek. Gaarne zij vastgesteld, dat het „plattelands- publiek", zij het schoorvoetend, de theaters gaat bezoeken. Bijzon dere gebeurtenissen, als het filmpje „Ons Prinsesje loopt" zijn aan dit vooruitgaande bezoek niet vreemd. Bestuur en Leden van de Afdeeling „Het Westen" zijn het Hoofdbestuur van den Neder- landschen Bioscoop Bond ten zeerste erkentelijk, dat dit College tot de vertooning van genoemd filmpje zooveel heeft bijgedragen. Met de weinige gegevens welke ondergeteekende ter beschik king had, toen hij de functie van secretaris der Afdeeling overnam, is het niet mogelijk een meer uitgebreid verslag van het afgeloopen jaar te geven. Dit verslag zou echter onvolledig zijn, indien niet met blijdschap zou zijn gememoreerd, dat de vergaderingen van de laatste twee 185.

Jaarverslagen | 1939 | | pagina 182