De Ledenraad was in het afgeloopen jaar als volgt samengesteld: D. Hamburger Jr.. Utrecht, Voorzitter. C. S. Roem, 's-Gravenhage, Vice- Voorzitter. Loet C. Barnstijn, 's-Gravenhage, (Bedrijfsafdeelng Filmverhuurders), H. S. Boek man, Amsterdam, (Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders). Jos. van Bommel, Delft, (Afdeeling „Het Westen"). J. S. Croeze. Amster dam, (Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders). G. M. Th. Gielisse, Scheveningen, (Afdeeling 's-Gravenhage). J. W. de Groot, Rotter dam. (Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders). A. Jansen, Deventer, (Afdeeling „Het Oosten"). L. Katz.Amsterdam, (Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders). J. ter Linden, 's-Gravenhage, (Afdeeling Am sterdam). G. Milius, Hoogezand, (Afdeeling „Het Noorden"). W. P. Peters, Venlo, (Afdeeling „Het Zuiden"). E. Prager, Haar lem. (Afdeeling „Het Centrum"). F. L. D. Strengholt, Amsterdam, (Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders). R. Uges Jr., Rotterdam, (Af deeling Rotterdam). C. v. d. Wilden, Haarlem, (Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders). G. H. Witmondt, Amsterdam. (Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders). Secretaris: A. de Hoop (Bondsdirecteur). HOOFDBESTUURSVERGADERINGEN De samenstelling van het Hoofdbestuur was in 1939 als volgt: D. Hamburger Jr. te Utrecht, Voorzitter; C. S. Roem te 's-Gra venhage. Vice-Voorzitter; M. P. M. Vermin te Maastricht, Secretaris; W. K. G. van Royen te Amsterdam, Penningmeester; L. Groen te Amsterdam, Joh. Miedema te Deventer, S. J. Kins- bergen te 's-Gravenhage, J. Wessel te Amsterdam en J, de Wind te Amsterdam, leden. De aftredende leden, de heeren L. Groen, W. K. G. van Royen en M. P. M. Vermin, werden in de Jaarlijksche Algemeene Ver gadering van 3 April bij enkele candidaatstelling herkozen. Het Hoofdbestuur hield 24 vergaderingen tegen 30 in 1938. Twee van deze vergaderingen werden geleid door den Vice-Voorzitter, den heer C. S. Roem, en één door den Bondsdirecteur. Al deze vergaderingen vroegen van de leden den geheelen dag en in vele gevallen zelfs den avond. Het Dagelijksch Bestuur vergaderde 17 maal (vorig jaar 13). Daarvan stonden drie vergaderingen onder leiding van den Vice-Voorzitter en één onder leiding van den Bondsdirecteur. Het Dagelijksch Bestuur hield bovendien een vijftal conferenties, 73

Jaarverslagen | 1939 | | pagina 73