D1 HOOFDBESTUURSVERGADERINGEN \E samenstelling van het Hoofdbestuur was bij de bevrijding als volgt: C. S. Roem, Voorzitter; Joh. Miedema, Vice- Voorzitter; W. K. G. van Royen, F. L. D. Strengholt, R. Uges Jr. en M. P. M. Vermin, leden. Aangezien in dit College de Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders te weinig vertegenwoordigd was namen vanaf 25 Juni 1945 als gedelegeerden aan de vergaderingen deel de heeren P. J. Beynes, L. Groen en J. Wessel. Op 12 November 1945 werd door de Bondsledenvergadering een nieuw Hoofdbestuur gekozen, dat als volgt was samenge steld. Dagelijksch Bestuur: M. P. M. Vermin, Voorzitter, F. L. D. Strengholt, Vice-Voorzitter, Joh. Miedema, Secretaris, W. K. G. van Royen, Penningmeester, J. S. Croeze, gedelegeerde. Leden: P. J. Beynes, M. Desmet, D. J. van Leen en R. Uges Jr. Sedert de bevrijding tot 2 October 1945 stonden de vergade ringen onder leiding van den heer C. S. Roem. Vanaf 2 October tot 13 November werden zij gepresideerd door den heer Joh. Miedema en vanaf dien datum tot heden werd vergaderd onder Voorzitterschap van den heer M. P. M. Vermin. Met de leiding van het Bondsbureau werd belast de heer J. G. J. Bosman, tot 12 November 1945 met den persoonlijken titel van Algemeen Secretaris en daarna, n.1. na de benoeming door de Algemeene Vergadering, met den Statutairen titel van Directeur. De volgende vergaderingen werden gehouden: 1945: Hoofdbestuur 28, Dagelijksch Bestuur 8; 1946: Hoofd bestuur 26, Dagelijksch Bestuur 24. De wederopbouw van den Bond met de daaraan onafscheide lijk verbonden conferenties en vergaderingen hebben zeer veel tijd en toewijding van het Hoofdbestuur gevraagd. Iedere verga dering beteekent steeds weer opnieuw: een zitting van een 99

Jaarverslagen | 1945 | | pagina 103