Het Keuringsorgaan bestaat uit de volgende leden: Mr. A. Peeter (Katholieke Film Centrale) Schneider (Katholieke Film Centrale) L. M. Weterings (Katholieke Film Actie) A. Verdijk (Vereeniging van Noord-Brabantsche en Limburgsche Gemeenten voor Ge meenschappelijke Filmkeuring) M. A. V. Vermin (Nederlandsche Bioscoop-Bond) Tot vertegenwoordiger van den Nederlandschen Bioscoop- Bond is benoemd de heer M. A. V. Vermin te Maastricht, die in den loop van 1946 zijn functie wederom ter beschikking heeft gesteld, doch deze blijft waarnemen, totdat door het Hoofdbe stuur in deze vacature is voorzien. De uitslagen van de nakeuring hebben tot heden de volgende resultaten opgeleverd (dit heeft slechts betrekking op de nieu we films, welke sinds de Bevrijding in ons land zijn uit gebracht) 110 door de Rijksfilmkeuring gekeurde A-films zijn door de K.F.C, als A-films toegelaten; 69 door de Rijksfilmkeuring gekeurde B-films zijn door de K.F.C, als B-films toegelaten; 106 door de Rijksfilmkeuring gekeurde C-films zijn door de K.F.C, als C-films toegelaten. 14 volgens de Rijkskeuring toegelaten A-films zijn door de K.F.C, geplaatst in de B-klasse; 26 volgens de Rijkskeuring toegelaten B-films zijn door de K.F.C, geplaatst in de C-klasse; 20 volgens de Rijksfilmkeuring toegelaten C-films zijn door de K.F.C, verboden; 22 volgens de Rijksfilmkeuring toegelaten A-films zijn door de K.F.C, geplaatst in de C-klasse; 6 volgens de Rijksfilmkeuring toegelaten A-films zijn door de K.F.C, verboden; 2 volgens de Rijksfilmkeuring toegelaten B-films zijn door de K.F.C, verboden. 84

Jaarverslagen | 1945 | | pagina 88