In memoriam 91 Tot het uitvaardigen van een boycot moest de Filmhuurschuldcommissie 45 maal overgaan. Na de in het begin van het verslagjaar gehouden Jaarvergadering was het Bestuur als volgt samengesteld: J. S. Croeze, Voorzitter; J. L. Paerl, Vice- voorzitter; D. J. van Leen, Secretaris; L. W. R. Meyer, Penningmeester; H. S. Boekman, L. Groen. R. A. van Mourik, C. S. Roem en J. Weening, leden. In de vacature, ontstaan door het tussentijds aftreden van de heer Meyer koos de ledenvergadering van 24 Maart de heer L. L. Lioni. Tevens werd de heer Groen tot Penningmeester benoemd. Van de bestuursleden hadden in het Hoofdbestuur zitting de heren J. S. Croeze, L. Groen, C. S. Roem en J. Weening. .De laatste is later vervangen door de heer H. S. Boekman. In de Ledenraad hadden van onze Afdeling zitting de heren J. S. Croeze (Vice-voorzitter), E. Alter, C. A. Bruyn, D. J. van Leen, L. L. Lioni, R. A. van Mourik, J. L. Paerl, J. Weening en C. van der Wilden. Door een tragisch ongeval kwam op 12 Augustus de heer J. W. van Biene, directeur der N.V. Lumina Film, om het leven. Hij heeft in de korte tijd, dat hij in het filmverhuurbedrijf werkzaam was, door zijn jeugdig enthou siasme en zijn hartelijkheid veler sympathie verworven. Wij zullen hem nimmer vergeten. In 1949 zijn 7 ledenvergaderingen en 13 bestuursvergaderingen gehouden. Bovendien vonden twee vergaderingen plaats met vertegenwoordigers der drie stedelijke afdelingen van exploitanten. H. W. HAGENBERG Amsterdam, 13 Februari 1950. Administrateur.

Jaarverslagen | 1949 | | pagina 95