Ledenraad Tegen het einde van het verslagjaar heeft het Hoofdbestuur verschillende voorstellen bij de Ledenraad aanhangig gemaakt. Zij hadden onder andere betrekking op een nieuwe rege ling van de leveringsvoorwaarden. Ter vervan ging van het op 1 Mei 1956 expirerende Be- drijfsbesluit Tweede Aanvulling Bondsvoor- waarden stelde het Hoofdbestuur een reselins; van onbeperkte duur voor, te verwezenlijken door een wijziging van het Aanvullingsregle ment Bondsvoorwaarden. Andere voorstellen van het Hoofdbestuur hadden betrekking op het tot stand brengen van twee nieuwe bedrijfsreglementen, name lijk één betrekking hebbende op de reclame voor bioscoopvoorstellingen en één op de voor waarden, waaronder de leden-filmfabrikanten opdrachten van leden-filmverhuurders en leden-bioscoopondernemers uitvoeren. De vergadering van de Ledenraad, waarin deze voorstellen behandeld zijn, vond echter op 10 Januari 1956 plaats, zodat het rapport hierover in het volgend jaarverslag zal wor den opgenomen. De Ledenraad was vóór de vergaderingen der afdelingen als volgt samengesteld: M. P. M. Vermin te Maastricht, Voorzitter; J. Weening, Amsterdam, vice-voorzitter; E. S. Alter, Den Haag; S. Barnstijn, Utrecht; J. van Bentum, Wassenaar; C. J. Blad en H. S. Boekman, Am sterdam; H. P. H. Juten, Den Haag; L. W. R. Meyer, Amsterdam; G. J. Milius, Hoogezand; J. E. F. de Nijs, Breda; J. L. Paerl en B. J. Schimmel, Amsterdam; C. M. Westland, Wa- geningen; J. de Wilde, Amsterdam; C. van Willigen, Wassenaar; A. F. Wolf f, Utrecht; K. F. J. Wijsmuller, Amsterdam, leden; J. G. J. Bosman, secretaris. Na de jaarvergaderingen der afdelingen wer den de heren Alter en Milius als leden van de Ledenraad opgevolgd door de heren J. A. L. Kemps en H. J. de Vries. Wegens zijn benoe ming tot Hoofdbestuurslid moest de heer B. J. Schimmel als lid van de Ledenraad aftre den. In zijn plaats werd benoemd de heer J. P. M. A. Smulders. 52

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 53