I i.p*f ram de belangrijkste in 1955 door de leden-fllmproducenten van de Nederlandsche Bioscoop-Bond vervaardigde films Film Vertonings duur Producent Aardappelteelt op de gemengde zandbedrijven 20 min. N.V. Multifilm A.B.C. 1 min. Marten Toonder Film N.V. Alle negen (Gevacolor) 3 min. Cefima Film Amsterdam, stad van Rembrandt 15 min. Polygoon-Profilti-Productie Appèl 16 min. Polygoon-Prof ilti-Productie Argenta 1 min. Marten Toonder Film N.V. In Arnhem staat een huis 19 min. Polygoon-Profilti-Productie Art from Scrap (Ver. Staten) 6 min. Carillon Films Atlantic Community België 20 min. Ytzen Brusse Filmproductie Atlantic Community Luxemburg 20 min. Ytzen Brusse Filmproductie Atlantic Community Nederland 20 min. Ytzen Brusse Filmproductie Het is voor de Bakker 33 min. Joop Geesink's Dollywood Voor bedrijf en personeel 20 min. Herman Wassenaar's Filmproductie The Bells of Heiligerlee 8 min. 48 sec. Triofilm Beschermers van onze Bevolking (werktitel: „Burgers bereid") 4 min. Triofilm Beursplein 5 (werktitel: Uw Beurs) 21 min. Polygoon-Profilti-Productie Bi Ampli bij de T (Nederland) (Eastmancolor) 2 min. 34 sec. Joop Geesink's Dollywood Bont Parijs 2 min. 30 sec. N.V. Haghefilm Boterbereiding 20 min. Triofilm Bournvita (Engeland) 15 sec. Joop Geesink's Dollywood en 7 sec. Burgers Bereid (werktitel: Wij van de B.B.) 25 min. Triofilm Brooke Bond Tea 1 min. Marten Toonder Film N.V. The carrierpiggeon (Eastmancolor) 1 min. Marten Toonder Film N.V. Cecemel (België) (Eastmancolor) 33 sec. Joop Geesink's Dollywood C'est si Bols ca. 8 min. Joop Geesink's Dollywood Chico (Engeland) 30 sec. Joop Geesink's Dollywood Chop early for X-mas 30 sec. Marten Toonder Film N.V. H Ciske de Rat 83 min. Filmproductie Mij. „Amsterdam" N.V. Colman Mustard (Engeland) (Technicolor) 2 min. Joop Geesink's Dollywood The Conductor 1 min. Marten Toonder Film N.V. Coverages en features over ons land (96 stuks) 2 tot 6 min. Nederlandse Filmonderneming „Visie" Cream of History (werktitel: Eldorado (Engeland) (Technicolor) ca. 2 min. Joop Geesink's Dollywood The cuckoo-clock 30 sec. Marten Toonder Film N.V. Drie 35 mm televisie-spots 55 sec. Marten Toonder Film N.V. D.P. Camps in Europe 30 min. Nederlandse Filmonderneming „Visie" Dangerous Journey (Jamaica) 30 min. Carillon Films Dijkherstel 1953 50 min. Polygoon-Profilti-Productie La dive del dolce (Italië) (Technicolor) 1 min. 50 sec. Joop Geesink's Dollywood A dream comes true (werktitel: Dutchy's Dream) (Nederland) 11 min. Joop Geesink's Dollywood Drie T.V. spots voor Jac Boelen (Remy Martin, Cora Vermouth, Bobadilla Sherry) ieder 30 sec. Joop Geesink's Dollywood Driemaal K 15 min. Polygoon-Profilti-Productie The express-train 30 sec. Marten Toonder Film N.V. 67

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 66