Film Drie Mascottiers (Nederland) (Technicolor) Electronische Tienkamp Electrozuu (Eastmancolor) Elk ei een prima ei The enchanted burglar En de zee was niet meer----- (Eastmancolor) Ente gut alles gut (Duitsland) (Gevacolor) Ds entspannte Atelier (Duitsland) (Eastmancolor) Europe by Air Football (Mackeson III en IV) en Van Grondstof tot krachtvoer (werktitel: calvé) The four seasons (Kodachrome) Fry I (Engeland) (Technicolor) Für alle Jahreszeiten (Oostenrijk) (Technicolor) Das Ganze Geheimnis (Eastmancolor) Geschoold of Ongeschoold De gestoorde televisie Goebelspots (Duitsland, Engeland, Holland, Zwitserland) (Ver. Staten) (Technicolor) elk Gouden Oogst Groothandelsgebouw Een half millioen logeplaatsen Das himmelsblaue Wunder (Duitsland) (Eastmancolor) Van der Heem Harmonie van een gemeenschap (Gem. Tilburg) Herstellung von Kakaopulver Herstellung von Schokoladen und Pralinen The Historymakers (Technicolor) Honee Orange In jedem Hause (Eastmancolor) Inkuilmachines Het is geen wonder (werktitel: De juiste formule) Jack Spratt (Eastmancolor) Jong geleerd, oud gedaan Kakao von der Goldküste Kay on the Keys (Nederland) Kellogg's Cornflakes (Engeland) (Eastmancolor) Keukenhof Kijken, Luisteren, doorgeven Klaas Vaak doet een ontdekking (Eastmancolor) De kleine melodie (Agfacolor) Eine kleine Nachtparade (Duitsland) (Eastmancolor) De Koninklijke Reis Van krachtvoer tot melk (werktitel: Calvé, Dierlijk voedsel) De kring om de maan (Moonglow) (Eastmancolor) Küchenkonzert (Eastmancolor) (Duitsland) Vertonings duur 1 min. 50 sec. 10 min. 1 min. 18 min. 1 min. 24 min. 2 min. 2 min. 20 sec. 15 sec. 30 sec. 18 min. 20 min. 1 min. 1 min. 1 min. 40 sec. 3 min. 10 min. 1 min. 15 min. 8 min. 12 min. 2 min. 45 sec. 42 min. 45 min. 10 min. 10 min. 3 min. 20 sec. 1 min. 15 min. 15 min. 40 sec. 27 min. 10 min. 13 min. 1 min. 8 min. 15 min. 2 min. 2 min. \y2 min 75 min. 20 min. 11 min. 1 min. 50 sec. Producent Joop Geesink's Dollywood N.V. Multifilm Spectrum Film N.V. Multifilm Marten Toonder Film N.V. Beit Haanstra Joop Geesink's Dollywood Joop Geesink's Dollywood Carillons Films Joop Geesink's Dollywood Herman Wassenaar's Filmproductie Nederlandse Filmonderneming „Visie'' Joop Geesink's Dollywood Joop Geesink's Dollywood Marien Toonder Film N.V. Spectrum Film Joop Geesink's Dollywood Joop Geesink's Dollywood Nederlandse Filmonderneming „Visie' Polygoon-Prof ilti-Productie Polygoon-Prof ilti-Productie Joop Geesink's Dollywood N.V. Haghefilm Van Neyenhoff's Filmproductie Spectrum Film Spectrum Film Joop Geesink's Dollywood Carillon Films Spectrum Film Polygoon-Pr ofilti-Productie Joop Geesink's Dollywood Marten Toonder Film N.V. Deltafilm Jaap S. Nieuwenhuis Spectrum Film Joop Geesink's Dollywood Joop Geesink's Dollywood Triofilm Polygoon-Prof ilti-Productie Joop Geesink's Dollywood Cefima Film Joop Geesink's Dollywood Polygoon-Profilti-Produclie Herman Wassenaar's Filmproductie Marten Toonder Film N.V. Joop Geesink's Dollywood 68

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 67