Film Vertonings duur Producent The little red van 1 min. Marten Toonder Film N.V. Leer om Meer (Eastmancolor 3H min. Joop Geesink's Dollywood Letters 1 min. Marten Toonder Film N.V. Liefde van de eerste rang (Gevacolor) 2 50 min. sec. Cefima Film Licht Photoflux, Philishave, Radio, Gramophone, Radiogrammophone, (Technicolor) zes one minute spots 6 min. Joop Geesink's Dollywood Lock and block for single track 7 min. N.V. Multifilm Lovely day for a guinness 30 sec. Marten Toonder Film N.V. The lurking danger 18 min. Polygoon-Prof ilti-Productie Making a Mural (Ver. Staten) 6 min. Carillon Films Malteser I (Engeland) 1 min. Joop Geesink's Dollywood Malteser II en III 2 min. Joop Geesink's Dollywood Marching (Mackeson I) 1 min. Joop Geesink's Dollywood Meer Mans 20 min. Van Neyenhoff s Filmproductie Meet Mr. Miller 7 min. Polygoon-Prof ilti-Productie Meet the people (KLM) (Kodachrome) 27 min. Carillon Films MelkBoter—Kaas 20 min. Van Neyenhoff's Filmproductie Met elkander voor elkaar (vorige titel: Een alleen is maar verdrietig) 37 min. Polygoon-Prof ilti-Productie Mezzo secolo di gestione statale delle ferrovie (Italië) (Eastmancolor) 1 20 min. sec. Joop Geesink's Dollywood De moeite waard 14 min. Polygoon-Prof ilti-Productie Music in the air 30 sec. Marten Toonder Film N.V. Naar de maan met. (België) (Technicolor) 1 min. Joop Geesink's Dollywood Na 5000 jaar (Gevacolor) 2 55 min. sec. Cefima Film Nutricia 25 min. N.V. Haghefilm Nutricia (Ned.) (Technicolor) 26 sec. Joop Geesink's Dollywood No tax on tips (Engeland) (Technicolor) 1 min. Joop Geesink's Dollywood L'Oasi miracolosa (Technicolor) 3 min. Joop Geesink's Dollywood O.M.O. endings 30 sec. Marten Toonder Film N.V. One minute live action T.V. spot voor Philips 1 min. Joop Geesink's Dollywood Op de goede weg 34 min. Polygoon-Profilti-Productie Een opvallend verschijnsel (Nederland) (Eastmancolor) 2 30 min. sec. Joop Geesink's Dollywood Op vleugels naar een nieuwe toekomst 18 min. Polygoon-Profilti-Productie Over heel de wereld (Eastmancolor) 1 50 min. sec. Cefima Film Pasar aan het Toba-meer (Kodachrome) 10 min. Nederlandse Filmonderneming Visie Per grandi e piccini (Italië) (Technicolor) 2 min. Joop Geesink's Dollywood Photolux 1 min. Marten Toonder Film N.V. Philishave 12 min. N.V. Multifilm Philips in Nederland 25 min. Polygoon-Profilti-Productie Picture making for Adolescents (Ver. Staten) 10 min. Carillon Films Plezier voor vier (Gevacolor) 2 30 min. sec. Cefima Films The Prestige Way (Engeland) (Eastmancolor) 1 min. Joop Geesink's Dollywood Pure Gold 12 min. Nederlandse Filmonderneming „Visie Pure Spring I 20 sec. Carillon Films Pure Spring II 20 sec. Carillon Films Queen of Hearts (Eastmancolor) 40 sec. Marten Toonder Film N.V. 69 X

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 68