Fil m Vertonings duur 3 min. 1 min. 1 min. 15 min. 2 20 min. sec. 10 min. 55 sec. 2^ min. 15 min. 30 sec. 1 min. 6 sec. 60 sec. 2H min. 2 min. 20 sec. 20 sec. 6 min. 30 sec. 2 min. 1 50 min. sec. 1 min. 12 min. 40 sec. 87 min. 30 sec. 20 min. 32 min. 2 min. 7 min. 2 12 min. sec. 30 min. 5 min. 1 min. 1 min. 2H min. 8 min. 1 min. 30 sec. 1 min. 30 sec. 30 sec. Vi min. 2 30 min. sec. 3 39 min. sec. Producent H Radar Radiogram Red Feather (Canada) Raketvaart Rijkdom in de botervloot (Gevacolor) Een reclamefilm voor Persil (Polycolor) Reclamefilm Willem II sigaren Reynoldsreclamefilm (Gevacolor) Het rolt Ronson (Engeland) Der Rosenkavalier (België) (Technicolor) Rugby (Mackeson VI) Salamander Levertraan The secret of Puss-in-Boots (Nederland) (Technicolor) Sell Air I Sell Air II De Schrik (experimentele film) Scoth Boy Tape I en II (Engeland) The sharpest edge in the world (Engeland) (Eastmancolor) Een ster viert triomfen (Gevacolor) Shell T.C.P. Shiva Simple Simon (Eastmancolor) Sjors van de Rebellenclub Ski (Mackeson V) Sparen Startklaar Stop (reclamefilm) The story of Rotterdam Story of a calculator Strijd zonder einde (werktitel: Onze grootste vijand) (Eastmancolor) Suiker Tante? (Nederland) Square Dance (Mackeson II) 6 Televisie-spots 1 Televisie-spot Televisiefilm Televisie-spot The swiss clock The traffic policeman T.V.-spot Laurens T.V.-spot Elias Twee televisie-spots Verleidelijke Blikken (Gevacolor) 5 T.V. spots (Gevacolor) N.V. Multifilm Marten Toonder Film N.V. Carillon Films Marten Toonder Film N.V. Cefima Film Polygoon-Profilti-Productie Triofilm N.V. Haghefilm Herman Wassenaar's Filmproductie Joop Geesink's Dollywood Joop Geesink's Dollywood Joop Geesink's Dollywood N.V. Haghefilm Joop Geesink's Dollywood Carillon Films Carillon Films Nederlandse Filmonderneming „Visie' Joop Geesink's Dollywood Joop Geesink's Dollywood Cefima Film Marten Toonder Film N.V. Bert Haanstra Marten Toonder Film N.V. Rex Film Joop Geesink's Dollywood N.V. Multifilm Polygoon-Profilti-Productie N.V. Haghefilm Nederlandse Filmonderneming „Visie'" Joop Geesink's Dollywood Bert Haanstra Joop Geesink's Dollywood Joop Geesink's Dollywood Polygoon-Profilti-Productie Polygoon-Profilti-Productie N.V. Multifilm N.V. Multifilm Marten Toonder Film N.V. Marten Toonder Film N.V. Spectrum Film Spectrum Film Marten Toonder Film N.V. Cefima Film Cefima Film 70

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 69