Afdeling Het Westen Wanneer wij bij de samenstelling van dit verslag, dat wij ingevolge Artikel 12 van het Uniform Reglement der Plaatselijke en Provinciale Afdelingen hebben uit te brengen over het afgelopen jaar, de werkzaamheden overzien, dan moeten wij vaststellen, dat, ook al zou het afdelingsleven als geheel wat intensiever kunnen zijn, de Afdeling als zodanig in geen enkel opzicht tekort is geschoten bij de behartiging van de belangen harer leden. Het Bestuur van de Afdeling Het Westen bestond in 1955 uit de heren: J. van Bentum, Voorzitter; A. J. Ch. Silvius, Vice-Voorzitter; K. J. Kaptein, Secretaris; C. van Liere, Penningmeester, en A. A. Moser, lid. In 1955 werden er vier ledenvergaderingen gehouden. Voortdurend hield het Bestuur contact met elkaar om de lopende zaken vlot te kunnen afwikkelen. De Afdeling betreurde het verscheiden van haar lid- exploitante Mevr. Hertog-de Vries van het Luxor Thea ter te Alphen aan de Rijn. Nieuwe exploitaties en restauraties waarvan wij bericht mochten ontvangen waren: Oudewater en Thalia Bio scoop Gouda, beiden in exploitatie bij de heer G. C. M. Vos. Over het algemeen zijn de resultaten van de bedrijven onzer Afdeling qua recette iets gunstiger, gezien de lagere entreeprijzen voor de cinemascopefilm bezoek is echter in aantal iets teruggelopen. het De steeds hogere kosten blijven een bedreiging voor onze bedrijven vormen. In de gehouden bestuurs- en ledenvergaderingen werd aan het hierboven vermelde steeds ruime aandacht besteed. Door onze Afdeling werden in het afgelopen verslag jaar aan de Commissie Nieuwe Zaken en de Commissie Beroep Nieuwe Zaken meerdere adviezen verstrekt. Veel aandacht werd besteed aan de candidaatstelling voor de functie van Bondsvoorzitter en Hoofdbestuurslid. Mogen wij dit beknopte overzicht van de voornaamste gebeurtenissen van het afgelopen jaar eindigen met de hoop uit te spreken dat de band van hechte en vriend schappelijke samenwerking in onze Afdeling zal blijven bestaan en dat het komende jaar voor ons in alle op zichten een voorspoedig jaar moge worden. Dit is de wens van het Bestuur van de Afdeling Het Westen voor hare leden. Middelharnis, 1 Januari 1956. K. J. KAPTEIN, Secretaris. 83

Jaarverslagen | 1955 | | pagina 82