Afdeling Het Centrum 79 Het jaar 1957 heeft voor ons bedrijf een kentering te zien gegeven in het bezoek, veroorzaakt door de maatregelen van de regering, de zogenaamde beste dingsbeperking en de concurrentie van de door de overheid sterk gesubsidieerde televisie. De ontwikke ling zal nauwlettend gevolgd dienen te worden, terwijl het bedrijf de mogelijkheden heeft te bezien, welke maatregelen genomen kunnen worden om de belang stelling van het publiek te behouden en te stimuleren. In het afgelopen jaar zijn enige belangrijke vraag stukken aan de orde geweest, waarvan de wijziging van het Algemeen Bedrijfsreglement wel de belang rijkste was. Met het Bedrijfspensioenfonds, dat dit jaar definitief tot stand kwam, is het bedrijf een sociale voorziening van onschatbare waarde rijker geworden. De Afdeling heeft aan deze problemen enige verga deringen gewijd; aan de besprekingen werd door de aanwezigen op geanimeerde wijze deelgenomen. Voor enige aanvragen tot het vestigen van nieuwe exploitaties is na uitgebreide bespreking door het Bestuur, advies uitgebracht bij de betreffende com missies. Regelmatig heeft het Bestuur contact gehad, terwijl enige malen wegens overtreding van het bedrijfsregle ment reclame ingegrepen moest worden. In het Bestuur zijn in het afgelopen jaar enige kleine wijzigingen gekomen. De heer J. Nijland Jr. heeft het Secretariaat neergelegd in verband met zijn benoeming tot Voorzitter van de Afdeling „Het Oosten", deze functie wordt thans waargenomen door de heer J. v. Willigen Jr., terwijl de heer L. van Dommelen als Penningmeester optreedt. Daar de heer Nijland thans voor de Afdeling „Het Oosten" zitting heeft in de Afdelingsraad, wordt deze plaats ingenomen door de Secretaris. Evenals vorig jaar heeft de heer Van Dommelen zitting in de Ledenraad namens onze Afdeling. Aalsmeer, 8 Maart 1958. J. VAN WILLIGEN Jr., Secretaris.

Jaarverslagen | 1957 | | pagina 79