25 R. Uges, Rijnsaterwoude (Z.H.), Voorzitter; D. J. van Leen, Wassenaar, plaatsvervangend Voorzitter. Eerste Kamer: M. Desmet, Eindhoven, B. W. G. van Royen, Amsterdam, leden-exploi- tanten, J. L. Paerl, Amsterdam, E. J. Ver- schueren, Hilversum, leden-filmverhuurders. Tweede KamerW. F. Dubbeldeman, Amster dam, A. F. Wolff, Utrecht, leden-exploitanten, H. S. Boekman, Amsterdam, L. W. R. Meyer, Amsterdam, leden-filmverhuurders. Secretaris was wederom de heer J. G. J. Bos man. In 1960 werden twee hoger beroepen aanhangig gemaakt. Een van deze beroepen werd, evenals het na afloop van het verslagjaar terzake aan hangig gemaakte tegenberoep, later weer in getrokken. Het andere beroep in een geschil tussen twee leden-filmproducenten werd behandeld in een zitting van de Eerste Kamer onder voorzitter schap van de heer R. Uges. De Raad bevestigde de uitspraak van de Commissie van Geschillen. Gemengde Arbitrage In de Gemengde Commissie van Geschillen kwamen in 1960 geen veranderingen, zodat deze Commissie evenals in 1959 als volgt was samengesteld J. C. A. Meischke, Amsterdam, Voorzitter; M. Samson, Rotterdam, plaatsvervangend Voor zitter A. van Bloemendaal, Groningen i i J. E. F. de Nijs, Breda S G Mr. J. Derks, Amsterdam plaatsvervan- J. van der Horst, Amsterdam gende leden H. W. Hagenberg, Secretaris. Er werden in het verslagjaar geen geschillen bij de Gemengde Commissie van Geschillen aan hangig gemaakt. Gemengde Raad van Beroep In de Gemengde Raad van Beroep hadden in het verslagjaar zitting de heren R. Uges, Rijn saterwoude, Voorzitter; D. J. van Leen, Was senaar, plaatsvervangend Voorzitter; J. Smit, Amsterdam; W. F. Dubbeldeman, Amsterdam; B. W. G. van Royen, Amsterdam; A. Turèl, Amsterdam, leden; J. Duits, Dordrecht, M. Desmet, Eindhoven, Mr. Dr. J. C. C. Haar, 's-Gravenhage, A. F. Wolff, Utrecht, plaatsver vangende leden en J. G. J. Bosman, Secretaris. Bij de Gemengde Raad van Beroep werden in 1960 geen hoger beroepen ingesteld.

Jaarverslagen | 1960 | | pagina 26