H. S. Boekman, J. G. J. Bosman, tevens secre taris-penningmeester, J. Nijland Jr. en C. S. Roem. Het Hoofdbestuur was in het bestuur van de Nederlandsche Vereeniging van Bio scoopreclame-Exploitanten vertegenwoordigd door de heer J. Nijland Jr. De Bondsvoorzitter, de heer Joh. Miedema, fungeerde wederom als vice-president van de Internationale Unie van Bioscoopexploi tanten (U.I.E.C.). Samen met de Bondsdirec teur vertegenwoordigde hij de Bond bij de vergaderingen van deze Unie. In de Inter nationale Federatie van Verenigingen van Filmproducenten F.I.A.P.F.) werd de Bond vertegenwoordigd door de heer C. S. Roem, die tevens zitting had in de Internatio nale Bond van Filmtechnische Industrieën (C.I.I.T.C.). In het Bureau International du Cinéma (B.I.C.) had de Bondsvoorzitter zit ting als vertegenwoordiger van de U.I.E.C.de heer C. S. Roem vertegenwoordigde in dit bureau de C.I.I.T.C. In het bestuur van de Stichting Bedrijfspen sioenfonds voor het Film- en Bioscoopbedrijf hadden aan het einde van het verslagjaar zit ting de heren J. G. J. Bosman, W. F. Dubbel- deman, W. J. F. van Ewijk, H. Miedema, R. Uges, E. J. Verschueren en A. F. Wolf f. De heer Uges fungeerde als secretaris. Hij en de heer H. Miedema maakten deel uit van het dagelijks bestuur van het fonds. In de Bedrijfs- commissie voor het Film- en Bioscoopbedrijf was de Bond vertegenwoordigd door de heren J. G. J. Bosman, W. F. Dubbeldeman, C. S. Roem en W. K. G. van Royen, leden, en M. Desmet, J. L. Paerl, E. J. Verschueren en A. F. Wolff, plaatsvervangende leden. In de gemengde televisiecommissie, ingesteld krachtens het accoord tussen de Nederlandse Televisie Stichting en de Bond, hadden de heren C. J. Blad, C. S. Roem en R. Uges voor de Bond zitting. Als plaatsvervanger in deze commissie trad de Bondsdirecteur op. De heer A. J. A. Huyser vertegenwoordigde de Bond in de Subcommissie van Advies voor de bemiddeling van Amusementskunstenaars van het Ministerie van Sociale Zaken en Volksge zondheid. Bovendien had de heer Huyser zit ting in de Stichting Arbeidsbemiddeling. In de Commissie van Bijstand der Geluidsstich ting had de heer C. S. Roem namens de Bond zitting. De heer O. P. Besseling vertegenwoor digde de Bond in de Commissie 44 (fotografie en cinematografie) van het Centraal Normali satiebureau. 48

Jaarverslagen | 1960 | | pagina 49