In memoriam Gesteld mag worden, dat ondanks de moeilijke tijdsomstandigheden ook dit jaar weer een groot aantal technische en andere verbeteringen in het Nederlandse bioscooppark tot stand zijn gekomen. In het verslagjaar overleden de volgende bedrij f sgenoten, aan wier nagedachtenis wij een eerbiedige groet brengen. Prof. Mr. G. de Grooth, commissaris van de N. V. Cinecentrum en de met haar gelieerde vennootschappen Interfilm, Multifilm, Polygoon en Profilti te Hilversum; H. S. Kijlstra, exploitant van de Cinema Modern in Drachten; Jac. van Beek, fir mant van de Firma Erven H. J. Caubo, exploitante van het City Theater te Venlo; de heer F. J. A. Marquinie en echtgenote, exploitanten van het Olympia Theater te Sas van Gent; N. Huyskens, firmant van de Firma Wed. Huyskens Zn., exploi tante van het Palace Theater te Breda; G. A. D. Damhaf, exploitant van Regeneto Filmlaboratorium te 's-Gravenhage; K. W. Elverding, directeur van de N.V. Asta Theater te Nijmegen, voormalig secretaris der Afdeling Het Oosten en lid van het Dagelijks Bestuur van de Afdelingsraad. Tevens gedenken wij het verscheiden van: J. Visser, voormalig exploitant van het Flora Theater te Bussum, oud-vice-voorzit- ter der Afdeling Het Centrum en oud-bestuurslid van de Stichting Bio-Vacantie- oord; H. Bisschop, voormalig firmant van het City Theater te Uithuizen, oud- bestuurslid van de Afdeling Het Noorden en oud-lid van de Afdelingsraad, alsmede J. Bijlsma, voormalig exploitant van het E.D.B.-Theater te Deventer. 53

Jaarverslagen | 1965 | | pagina 53