den der Filmbeurscommissie, de heren A. J. Dresscher te Amstelveen, Ch. Hart te Beverwijk en R. A. H. Herzet te Amstelveen werden herbenoemd. Op 14 december werd in het Hilton Hotel te Amsterdam de tweede vergadering van de Bondsraad gehouden. Op voorstel van het Hoofdbestuur werd het Regle ment Filmvertoning bevattende bepalingen over het aantal per bioscoop per voorstelling en per week te vertonen films in normale avond-, ochtend-, middag en nachtvoorstellingen voor onbepaalde tijd gecontinueerd. Verder werd besloten tot het aanbrengen van vernieuwingen beogende wijzigingen in het Algemeen Bedrijfsreglement, onder andere op het gebied van de normen waaraan nieuwe zaken worden getoetst. Eveneens werd aangenomen een voorstel van het Hoofdbestuur tot vaststelling van een nieuw Reglement op de Technische Commissie, waarbij samenstelling, taak en bevoegdheden van deze Commissie werden vastgesteld. Ingevolge de hierna vastgestelde wijziging van het Filmbeursreglement zal er voortaan in de zomermaanden eenmaal per veertien dagen Filmbeurs worden gehouden. De Bondsraad was eind 1971 als volgt samengesteld: J. G. J. Bosman, Voorzitter. Namens de Bedrijfsafdeling Bioscoopexploitanten: C. J. Blad, Amsterdam; P. N. Brouwer, Bilthoven; J. van Dommelen, Amersfoort; W. F. Dubbeldeman, Am sterdam; C. Geerts, Breda; M. Gerschtanowitz, Amsterdam; H. Holman, Coe- vorden; I. Keizer, Rotterdam; C. van Liere, Goes; Mr. P. A. Meerburg, Amster dam; H. Miedema, Deventer; R. Nassette, Arnhem; J. Nijland, Den Dolder; F. A. van Opbergen, IJmuiden; L. van Praag, Leiden; M. S. Schaap, Den Haag; G. Schepel, Delfzijl; S. M. Spanjaart, Heiloo; J. Ph. Swanink, Den Haag; Drs. C. A. Voskuil, Bussum; F. H. W. Weyschedé, Leeuwarden; J. van Willigen, Abcoude; Drs. J. Ph. Wolff, Bilthoven. Namens de Bedrijfsafdeling Filmverhuurders: J. Arkenbout, Amsterdam; G. J. H. Dujardin, Utrecht; D. J. van Leen, Wassenaar; P. J. N. R. Ooms, Amsterdam; L. J. Paerl, Amstelveen; B. J. Schimmel, Naarden; J. P. M. A. Smulders en J. de Wilde, beiden te Amsterdam. Namens de Bedrijfsafdeling Filmproduktie: Y. Brusse, Amsterdam; G. F. de Clerck, Eemnes; Mr. H. B. F. J. A. Peters, Amsterdam; T. de Wit, Voorschoten. Secretaris:.J. Th. van Taalingen. HET BONDSBUREAU In het verslagjaar telde het Bondsbureau vijf jubilarissen. Als eerste van dezen jubi leerde de Bondsdirecteur, de heer J. Th. van Taalingen, die op 1 januari 25 jaar aan het Bureau was verbonden. Zijn jubileum werd in de kring van medewerkers gevierd op 13 januari en vervolgens op 25 januari in Hotel Krasnapolsky, waar de bedrijfsgenoten de gelegenheid werd geboden de jubilaris te huldigen. De eerste maart was de heer F. J. M Perquin 25 jaar in dienst van het Bureau, waar hij een der naaste medewerkers is van de chef der afdeling financiële admini stratie. Dit heuglijke feit werd op 11 maart in de kring van Bureau-medewerkers gevierd. Op 11 mei werd op het Bureau het feit herdacht, dat Mej. Mr. C. A. Krietemeyer, ondermeer secretaresse van de Bondsvoorzitter en van het College van Appel, 25 jaar aan het Bureau was verbonden. Dit jubileum werd kort daarop gevolgd door het 40-jarig dienstverband van de heer H. W. Hagenberg, directeur van het Bureau, op 1 juni. Intern werd dit ge-

Jaarverslagen | 1971 | | pagina 53