De Commissie Nieuwe Zaken heeft in 1975 twaalf zittingen gehouden, tegen negen in het jaar daarvoor. Zij behandelde daarin dertig aanvragen voor de exploitatie van een nieuwe bioscoop. Alle zittingen werden geleid door de heer Schimsheimer. De Commissie verleende toestemming aan de Maatschappij tot Exploitatie van Bioscooptheaters „Calypso BV.", voor een nieuwe bioscoop-A, Calypso Club, in het Calypso Theater te Amsterdam; aan de Jogchem's Theaters B.V. voor Euro Cinema te Amersfoort; aan de Tifio B.V. voor Camera 2 in Tilburg; aan de B.V. Veronese voor Calypso Club te Rotterdam; aan de CV. Royal Theater voor de inbouw van Royaline in Roermond; aan de B.V. Lochemse Schouwburg voor een permanente bioscoop-B, Schouwburgbioscoop Lochem, te Lochem; aan Cineac Tuschinski B.V. voor Cinema Oscar in Amstelveen; aan de Bioscoop Exploitatie Maatschappij B.V. voor de inbouw in het Chicago Theater, het Saskia Theater, te Eindhoven; aan de Cineac Rotterdam N.V. voor Oscar Meent te Rotterdam; aan de City Exploitatie Maatschappij B.V. voor Odeon 2 in Den Haag; aan de B.V. Nationale Bioscoopondernemingen voor de inbouw van het Calypso Theater te Den Haag; aan mevrouw A. E. M. M. Koopal-Waskowsky voor het Mignon Theater in Breda; aan de Bioscoop Exploitatie Maatschappij B.V. voor de inbouw van Casino 2 en 3 in Breda; aan de Firma Royal Amuse mentsbedrij ven voor Triroyal te Echt; aan de heer W. A. R. Cattoir voor De Koning van Engeland II in Hulst; aan de City Exploitatie Maatschappij B.V. voor de inbouw van Lumière 4 te Rotterdam; aan Jogchem's Theaters B.V. voor Grand Guido de Moor in „Flanagan" (Matthijs van Heyningen/Sigma Films B.V.)

Jaarverslagen | 1975 | | pagina 47