m te bevorderen van belangwekkende kunstzin nige films. Ook het contributievoorstel van het Hoofdbestuur werd aanvaard. In de jaarlijkse vergadering van de Bondsraad werden voorts nog voorstellen van het Hoofd bestuur aanvaard tot wijziging van de Statuten, het Algemeen Bedrijfsreglement, het Aanvul lingsreglement Bondsvoorwaarden en het Re glement op de Technische Commissie. Con form het voorstel van het Hoofdbestuur werd bovendien besloten het Reglement op de Weer- standskas in te trekken. Ten aanzien van deze reglementswijzigingen wordt verder verwezen naar het hoofdstuk Herziening van Statuten en reglementen". In de samenstelling van de Bondsraad hebben zich in de loop van het verslagjaar enige wij zigingen' voorgedaan. Bij de Bedrijfsafdeling Bioscoopexploitanten werd de plaats van de heer J. Ph. Swanink ingenomen door de heer J. Pellikaan. Voorts werd voorzien in twee be staande vacatures door de benoeming van de heren W. C. Wertwijn en E. Wierda. Bij de Bedrijfsafdeling ""Filmverhuurders werd de heer Casino-2 - 's-Hertogenbosch D. J. van Leen vervangen door de heer R. Wijs- muller. Aan het eind van het verslagjaar was de Bondsraad als volgt samengesteld: de heer J. Nijland, voorzitter; vanwege de Bedrijfsafdeling Bioscoopexploi tanten: de heren H. Berg, J. van Dommelen, O. B. W. Douwes Dekker, C. Geerts, R. H. Gerschtanowitz, H. Holman, H. W. M. Janssen, C. A. Koppies, Mr. P. A. Meerburg, H. Miedema, R. Nassette, F. A. van Opbergen, J. Pellikaan, L. van Praag, Jhr. W. F. van Raab van Canstein, M. S. Schaap, G. Schepel, S. M. Spanjaart, Drs. C. A. Voskuil, W. C. Wertwijn, E. Wierda, J. van Willigen en Drs. J.Ph.WoIff; vanwege de Bedrijfsafdeling Filmverhuurders: de heren J. Arkenbout, A. J. J. Duyvestein. W. Hemelraad, P. J. N. R. Ooms, L. J. Paerl, P. Silvius, B. H. Wilton en R. Wijsmulier; vanwege de Bedrijfsafdeling Filmproduktie: de heren Y. Brusse, G. F. de Clerck, A. W. H. Kommeren G. J. J. M. Raucamp. De Bondsdirecteur, de heer J. Th. van Taalin gen, is qualitate qua secretaris van de Bonds raad. 31

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 31