City-1 - Hilversum In volgorde van behandeling heeft de Commis sie achtereenvolgens toestemming verleend aan de City Exploitatie Maatschappij B.V. voor de exploitatie van vijf nieuwe permanente bio scopen-A in het Brinkmann-project te Haarlem; aan Lido Theater B.V. voor Lido 2 en Lido 3 te Leiden; Aan Bioscoopbedrijf City B.V., voor City 2 te Roosendaal; aan Mevrouw A. van den Bergh-Martens voor de inbouwbioscoop Forum 2 te Sittard; aan Jogchem's Theaters B.V. voor een vijfde permanente bioscoop in het Euro-complex te 's-Hertogenbosch, aan Jog chem's Theaters B.V. tot exploitatie van City 4 te Hilversum; aan Tuschinski Theaters B.V. voor Tuschinski 5 te Amsterdam; aan Euro-Centra Film B.V. voor de bioscoop Cinode in het gebouw van bioscoop Kunstmin; aan Bios cooponderneming A. F. Wolff B.V. voor de bioscoop Catharijne 2 te Utrecht, aan de Ver enigde Nederlandse Bioscopen N.V. voorTivoli 3 te Leeuwarden; aan Bioscoop Exploitatie Maatschappij Cinex B.V. voor 3 nieuwe bio scopen te Emmen; aan Jogchem's Theaters B.V. voor City 2, te Amersfoort; aan de heer G. Schepel voor bioscoop de Hanekam naast het City Theater te Delfzijl aan Aannemingsbedrijf H. A. Punt B.V. voor een nieuwe bioscoop Metro" te Heerhugowaard; aan Tuschinski Theaters B.V. voor 4 nieuwe permanente bio scopen in het Metropole Tuschinski Theater te 's-Gravenhage; aan Miedema's Bioscoop- en Exploitatie Mij B.V. voor Luxor 2 te Deventer; aan de City Exploitatie Mij. B.V. voor 3 nieuwe bioscopen in het Bredero-complex te Ensche de; aan G. Hollemans voor een nieuwe inbouw bioscoop Scoop" te Winschoten; aan Bios coop- en Theaterbedrijf Joh. Miedema B.V. voor het Studio-theater in een nevenruimte van het Amicitia-complex te Sneek; aan Bioscoop onderneming A. F. Wolff B.V. voor de bio scopen Catharijne 3 en 4 te Utrecht; aan Jog chem's Theaters B.V. voor het Ciné Café in de Bagijnen-Passage te Arnhem; aan de Bioscoop Exploitatie Maatschappij (B.E.M.) B.V. voor 2 nieuwe bioscopen aan de Korenmarkt te Arn hem; aan Jogchem's Theaters B.V. voor 4 nieuwe bioscopen te Aiphen a/d Rijn; aan de B.V. Tivoli Theater voor 3 nieuwe inbouw-bio- scopen in Tivoli Apeldoorn, aan de B.V. Natio nale Bioscoopondernemingen voor 3 nieuwe 33 ;;SSSll:l§:::ft2il

Jaarverslagen | 1976 | | pagina 33