Alkmaar Amersfoort Amsterdam Arnhem Breda Deventer Eindhoven Enschede 's-Gravenhage Groningen Helmond Hengelo (O) Harmonie 2 en 3 van Bioscoop Exploitatie Maatschappij (B.E.M.) B.V. Grand 4 van Jogchem's Theaters B.V. City 5, 6 en 7 van City Exploitatie Mij B.V. Camera 1 en 2 van B.V. Maatschappij voor Cinegrafie Cinerama 2 van B.V. Urbi Euro-Cinema 1, 2, 3 en 4 van Jogchem's Theaters B.V. Palace 2 van Bioscoop Exploitatie Maatschappij (B.E.M.) B.V. Cinesol van Mevr. A. E. M. Koopal- Waskowsky E.D.B. 2 van Bioscoop Exploitatie Maatschappij (B.E.M.) B.V. Rembrandt 2, 3 en 4 van Bioscoop Exploitaite Maatschappij (B.E.M.) B.V. Euro Cinema 1, 2,3, 4 en 5 van Jogchem's Theaters B.V. Alhambra4en 5 van Cinex B.V. Royal 3, 4 en 5 van Royal Film B.V. Camera 2 en 3 van Bioscooponderneming A. F. Wolft B.V. The Movies van Novum B.V. Centraal 2 van Croonenbergs Exploitatie Maatschappij van Bioscopen B.V. Palace 2 van Miedema's Bioscoop en Exploitatie Maatschappij B.V. 's-Hertogenbosch Euro Cinema 5 en 6 van Jogchem's Theaters B.V. (na beroep) Leek Corso 2 van Rodenex B.V. (B-bioscoop) Leeuwarden Club 2, 3, 4 en 5 van N.V. Verenigde Nederlandse Bioscopen Nijmegen Carolus2van Theatermaatschappij van de Nederlandse Bioscoop Trust (N.B.T.) B.V. Oss Cinema 2 en 3 van Cinema Royal Oss B.V. Rotterdam Lumière 5 van City Exploitatie Maatschappij B.V. Uithuizen City 2 van Rodenex B.V. (B-bioscoop) Utrecht City 2 en 3 van Bioscooponderneming A. F. Wolff B.V. Springhaver Theater van Theatermaatschappij van de Nederlandse Bioscoop Trust (N.B.T.) B.V. Venray Studio van Firma Luxor Theater Wageningen De Kijkdoos van G. Duiveman Molenstraattheater van Firma Phoenix Film Zeist City2vanGofilexB.V. De 5 uiteindelijk geweigerde bioscopen-A zijn: Arnhem Euro Cinema 5 en 6 van Jogchem's Theaters B.V. 's-Gravenhage City 1 en 2 van City Exploitatie Maatschappij B.V. (tweede afwijzing) Zutphen De Hanzehof van Stichting Ontmoetings centrum Zutphen De Commissie Nieuwe Zaken verleende tevens toestemming voor een verschuiving van vijf reeds in 1976 toegestane bioscopen naar een ander deel van het bouwcomplex in kwestie. Aan Rodenex B.V. te Roden werd toestemming verleend voor een reizende bioscoop. Voorts verleende de Commissie Nieuwe Zaken toestemming voor de categorie a van een film verhuurkantoor aan Paerl Films B.V. te Amster dam. Ook werd zowel Fuga Film Produkties B.V. te Amsterdam als Maggan Films B.V. te Amsterdam toestemming verleend voor de categorieën a en c van een filmproduktiezaak. 34

Jaarverslagen | 1977 | | pagina 33