Roosmalen, J.Th. van Taalingen, F.H.W.Wey- schedé en Mr. G.J. Wouters. De heren Miede- ma en Voskuil fungeerden respectievelijk als secretaris en plaatsvervangend secretaris. e. Stichting Verenigd Nederlands Filminstituut De Stichting Verenigd Nederlands Filminsti tuut is een samenwerkingsorgaan, hetwelk beoogt door samenbundeling van krachten het culturele werk op audiovisueel gebied in onsland te versterken en uit te breiden. Van de stichting wordt deel uitgemaakt door de Stich ting Nederlands Filminstituut, met welke stichting de Bond een speciale regeling heeft getroffen ingaande filmlevering door leden van de Bond in het kader van haar culturele werkzaamheid. Het Hoofdbestuur van de Stichting Verenigd Nederlands Filminstituut en de Raad van Beheer van de Stichting Ne derlands Filminstituut zijn uit dezelfde perso nen samengesteld, te weten Dr.J.E. Andries- sen, voorzitter, Dr. J.C.C. Rupp, vice- voorzitter, J.Th. van Taalingen, secretaris penningmeester, Ch. Boost en Mr. J.Jacobs, Dr. J.A. Hes is van beide stichtingen directeur. De Nederlandse Film- en Televisie Academie te Amsterdam ressorteert onder de Stichting Nederlands Filminstituut. De directie van de Academie wordt gevormd door de heren R. Groot, H. Klap en W. van der Velde. f. Stichting Instituut voor Opleiding van Technisch Bioscooppersoneel De Stichting Instituut voor Opleiding van Technisch Bioscooppersoneel is direct na de oorlog door de Bond opgericht. In 1981 werd van Bondswege een subsidie van f 16.125, aan de operateursopleiding verstrekt. Het Bestuur wordt krachtens benoeming door het Hoofdbestuur gevormd door de heren W.F. Dubbeldeman, voorzitter, H. Berg, O.P. Bes- seling, G.B. de Graaff, H.P.J. van der Hilst en P.Knobbe ing. In de plaats van de heer Dub beldeman, die als bestuurslid aftrad, werd be noemd Drs. W.J.A. van Roosmalen. Deze werd door het bestuur tevens tot voorzitter ge kozen. Secretaris van de Stichting is de heer L Claassen. 32 Lido 4 te Leiden

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 31