De Commissie Nieuwe Zaken was aan het eind van het verslagjaar als volgt samen gesteld: Drs. F. L. Schimsheimer, voorzitter; Mr. H. A. C. Branderhorst, plaatsvervangend voorzitter; Drs. C. A. Voskuil en J. van Willi gen, leden-bioscoopexploitanten; R. L. Paerl en R. Wijsmuller, leden-filmverhuurders; J. van Dommelen, L. van Praag en Jhr. W. F. van Raab van Canstein, plaatsvervangende leden bioscoopexploitanten; A. J. J. Duyvesteyn en B. H. Wilton, plaatsvervangende leden filmverhuurders, alsmede G. J. J. M. Rau- camp, plaatsvervangend lid-filmproducent. Als waarnemend secretaris fungeerde de heer A. C. Nieuwland. De commissie hield in 1981 9 zittingen (eveneens 9 in 1980). De Commissie Beroep Nieuwe Zaken bestond einde 1981 uit:Mr P. Y. Hondius, voorzitter; Drs. E. H. Scherks, Drs. P. F. Th. Witmer, H. Miedema en Drs. W. J. A. van Roosmalen, le den; G. J. H. Dujardin, W. Hemelraad en Mr. P. A. Meerburg, plaatsvervangende leden. Als secretaris fungeerde de heer J. Th. van Taalin gen. De Commissie kwam in 1981 tweemaal bijeen (eenmaal in 1980). Zij bevestigde de door de Commissie Nieuwe Zaken genomen beslissingen. Bedrijfsregister Er werden 39 nieuwe permanente bioscopen- A alsmede één autobioscoop geopend en der halve in het Bedrijfsregister ingeschreven, en wel: Amsterdam Movies 3 (108 plaatsen) Arnhem Euro Cinema 1 (185 plaatsen) Euro Cinema 2 (410 plaatsen) Euro Cinema 4 (195 plaatsen) Euro Cinema 5 (120 plaatsen) Doetinchem Luxor 2 (94 plaatsen) Luxor 3 (66 plaatsen) Ede Studio Reehorst 2 (138 plaatsen) 38 Cinema Royal te Oss

Jaarverslagen | 1981 | | pagina 37