II. INTERN-ORGANISATORISCHE AANGELEGENHEDEN Hoofdbestuur In de vergadering van de Bondsraad van 22 juni 1982 werden de periodiek aftredende Hoofd bestuursleden J. Arkenbout, R. H. Gerschta- nowitz, R. P. Houwer en Drs. J. Ph. Wolff voor een nieuwe zittingsperiode in het Hoofd bestuur benoemd. De plaats ontstaan door het aftreden van het Hoofdbestuurslid P. Silvi- us werd ingenomen door Drs. W. J. A. Van Roosmalen. Deze wijziging leidde ertoe, dat ook het Dagelijks Bestuur een andere sa menstelling kreeg en wel als volgt: J. Nijland, voorzitter, R. Wijsmuller, vice-voorzitter, Drs. J. Ph. Wolff, penningmeester en G. F. de Clerck. De Bondsdirecteur, de heer J. Th. van Taalingen, vervulde ambtshalve de secreta- ristaak. In de Bondsraadsvergadering van 14 decem ber 1982 moest worden voorzien in de vacatu re van Bondsvoorzitter, ontstaan wegens expi- ratie van de termijn waarvoor de heer J. Nij land was benoemd. De heer Nijland had zich niet herbenoembaar gesteld. De vier afdelin gen van de Nederlandse Bioscoopbond heb ben unaniem niet-bindende aanbevelingen ge daan tot benoeming als zodanig van de heer Drs. J. Ph. Wolff te Bilthoven. De Bondsraad heeft met algemene stemmen Drs. J. Ph. Wolff tot voorzitter benoemd. Voor de drie vacatures die zijn ontstaan door het aftreden van de heren R. H. Gerschtano- witz en B. H. Wilton en door de verkiezing van Drs. J. Ph. Wolff tot Bondsvoorzitter, zijn niet- bindende voordrachten ontvangen van de Af deling Bioscoopexploitanten om de heren A. Denker en J. van Dommelen te benoemen. Van de Afdeling Filmverhuurders is een niet- bindende voordracht ontvangen om de heer A. J. J. Duyvesteyn te benoemen. De Bondsraad 27 Drs. J. Ph. Wolff ontvangt de voorzittershamer uit handen van de heer J. Nijland

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 29