heeft met algemene stemmen besloten ge noemde heren tot leden van het Hoofdbestuur te benoemen. Ook deze wijziging in het Hoofd bestuur had een wijziging in het Dagelijks Bestuur tot gevolg. Dit college bestaat sinds die datum uit de heren Drs. J. Ph. Wolff, voor zitter, R. Wijsmuller, vice-voorzitter, Mr. P. A. Meerburg, penningmeester en G. F. de Clerck. De Bondsdirecteur, de heer J. Th. van Taalingen, vervulde ook nu de secretaristaak. Het Hoofdbestuur kwam in het verslagjaar 13 keer (in 1981 10) bijeen. Het Dagelijks Bestuur vergaderde in totaal 6 maal (7 maal in 1981). Bondsraad De Bondsraad, die statutair de functie van al gemene ledenvergadering vervult, kwam in 1982 tweemaal bijeen en wel in de jaarverga dering op 22 juni 1982 en in een buitengewo ne vergadering op 14 december 1982. In de jaarlijkse vergadering van de Bondsraad van 22 juni werden het jaarverslag over 1981 en de financiële jaarstukken goedgekeurd. Het voorstel van het Hoofdbestuur om de con tributie op hetzelfde peil te handhaven, werd door de Bondsraad aanvaard. Het periodiek aftredende Hoofdbestuursleden J. Arkenbout, R. H. Gerschtanowitz, R. P. Hou wer en Drs. J. Ph. Wolff werden herbenoemd. De heer Silvius werd opgevolgd door Drs. W. J. A. van Roosmalen. Aan de heer P. Silvius werd bij zijn afscheid het erelidmaatschap van de Nederlandse Bio scoopbond verleend voor zijn diensten een reeks van jaren aan het film- en bioscoopbe drijf bewezen. 28 Vergadering van de Bondsraad

Jaarverslagen | 1982 | | pagina 30