15 In l 984 eindigde het dienstverband van de dames Mr.C.A.Krietemeyer en M.C.Snijder van Wissenkerke. Van mevrouw Krietemeyerdie na haar pensionering nog enige jaren werkzaamheden verrichtte voor het Productiefonds, werd tijdens een receptie op 30 augustus afscheid genomen door hen die in het bijzon der vanwege haar functionering bij het Productiefonds contacten met haar onderhielden. Voor de wijze waarop mevrouw Krietemeyer sinds 1946 haar secretariaatsfuncties bij de Bioscoopbond en het Productie fonds heeft verricht, is een woord van bijzondere waardering op zijn plaats. Deze waardering werd na der tot uitdrukking gebracht door de toekenning door het Bestuur van de erepenning, die is ingesteld als erkenning van bijzondere verdiensten op het gebied van het film- en bioscoopbedrijf. Wegens het berei ken van de pensioengerechtigde leeftijd verliet de heer A.M.A.de Haan, laatstelijk hoofd van de admini stratie, na een 43-jarige diensttijd het Bondsbureau. De heer De Haan, die registeraccountant is en vele jaren ook de recettecontroledienst heeft geleid, heeft de organisatie en haar leden belangrijke diensten bewezen. Eveneens met pensioen ging de heer Th.F.G.Vermeulen na een dienstverband van 37 jaar. Als medewerker op de administratie heeft hij nuttig werk verricht, met name ook op statistisch terrein. Tenslotte eindigde het dienstverband van de heer A.C.Nieuwland, die gedurende een aantal jaren secreta riaatsfuncties op het Bondsbureau heeft verricht. Rekening houdende met al deze mutaties waren einde 1984 21 personen full time of part time op het Bondsbureau werkzaam.

Jaarverslagen | 1984 | | pagina 16