Functies, respectievelijk vertegenwoordiging door Bondsfunctionarissen in externe organen in 1987 In 1987 was de NBB in de hierna volgende organisa ties vertegenwoordigd: Stichting Auteursrechtbelangen: H.J.A. Tijssen, lid Raad voor de Kunst: - Commissie Media: HJ.A. Tijssen, Voorzitter - Afdeling Film: HJ.A. Tijssen, Vice-Voorzitter - Commissie Drama: HJ.A. Tijssen, lid Stichting Video Veilig: HJ.A. Tijssen, Voorzitter F J.M. van der Putte, uitv. Secretaris Gemengde Commissie Video-voorlichting: HJ.A. Tijssen, lid Stichting Productiefonds voor Nederlandse Films: J.Th. van Taalingen, Secretaris SEKAM: J.Th. van Taalingen, Voorzitter Union Internationale des Cinémas (UNIC): Drs. J.Ph. Wolff, vice-president Fédération Internationale des Associations de Pro- ducteurs de Films (FIAPF): HJ.A. Tijssen, bestuurslid Fédération Internationale des Associations de Dis tributeurs de Films (FIAD): HJ.A. Tijssen, bestuurslid Comité des Industries Cinématographiques des Communautés Européennes (CICCE): HJ.A. Tijssen, bestuurslid Fédération Européenne des Industries Techniques du Cinéma (FEITC): L. Claassen, bestuurslid Stichting Bio-Kinderrevalidatie: Drs. J.Ph. Wolff, Vice-Voorzitter Stichting Arnhemse revalidatiecentra (opgericht aprir87): Drs. J.Ph. Wolff, lid Raad van Toezicht Bio Mytylschool: Drs. J.Ph. Wolff, Voorzitter Nationaal Campagne Comité van het Nederlandse Rode Kruis: Drs. J.Ph. Wolff, lid Publicaties van Bondsfunctionarissen in 1987 Drs. J.Ph. Wolff: Het Europese Jaar van de Film en de Televisie en de plannen daarvoor van de Union Internationale des Cinémas Film 1 aug. 1987 Commercie en kunst bij film Festival Express - dagkrant Nederlandse Filmdagen, 19/20 sep. 1987 Een bedrijfstak met gerechtvaardigde klachten, maar ook met reden tot enige tevredenheid Jaarrede, uitgesproken bij de opening van de Bonds raadsvergadering op 10 dec. 1986 Film 1 aug. 1987 Het aanbod van films ter keuring "Nederlandse Filmkeuring tien jaar" oktober 1987 HJ.A. Tijssen: Een publieksgericht Filmmuseum Intervieuw met drs. M. Sanders Film 1 aug. 1987 19

Jaarverslagen | 1987 | | pagina 19