PUBLIKATIES EN VOORDRACHTEN drs. J.Ph.WoIff: De positie van de bioscopen in Nederland en in enige andere Europese landen in de jaren '90 voordracht gehouden voor het "Dutch Association Chapter of the International Advertising Association" op 22 januari 1992 in het Filmmuseum Voor het eerst gegevens over de effecten van de nieuwe multiplexen in Duitsland gepubliceerd in Film nummer 3, jaargang 1992; dit artikel met een appendix is in opdracht van Media Salles in het Engels vertaald en verspreid over de belangenorganisaties in West-Europa Geen bioscoopwoestijnen motie van de Duitse Bioscoopbond, vertaald en voorzien van toelichting gepubliceerd in Film nummer 3, jaargang 1992 De samenwerkingsschool Paaskrant Bio-Mytylschool Media Salles in politiek vaarwater gepubliceerd in Film nummer 4, jaargang 1992 Unic-nieuws. Multiplexen in de problemen - leveringsdwang - muziekauteursrechten - windows - Media-Salles gepubliceerd in Film nummer 4, jaargang 1992 Verwarrende berichtgeving gepubliceerd in Film nummer 4, jaargang 1992 'Europa Cinemas', een project dat de Europese film zal schaden gepubliceerd in Film nummer 6, jaargang 1992 Vormen de talen een belemmering voor de filmproduktie in Europa? Belangwekkende conferentie over een overschatte barrière gepubliceerd in Film nummer 6, jaargang 1992 De verhuurbaarheid van Europese films gepubliceerd in Film nummer 7, jaargang 1992 Twee reacties: De 'Europa Cinemas' - Concurrentievervalsing gepubliceerd in Film nummer 7, jaargang 1992 Bioscopen gepubliceerd in De Stem, 7 oktober 1992 Witboek over het bioscoopbeleid in West-Europa gepubliceerd in Film nummer 8, jaargang 1992 De Bio-Mytylschool op de drempel van de bestuurlijke fusie Kerstkrant Bio-Mytylschool

Jaarverslagen | 1992 | | pagina 13