De Bondsraad was als volgt samengesteld: Drs. J.Ph.WoIff, voorzitter; vanwege de afdeling Bioscoopexploitanten A.T. Abeln, J. van Dommelen, W. van Dommelen, L. van Praag, J.M. Punt, G.C.M. Ruys, W.H.H. Ruyters, mevrouw drs. M.L. Wolff, W.H.J.J.M. van Wouw en G.J.P.M, van Zwieten; vanwege de afdeling Filmverhuurders J. Arkenbout, J.B. Heijl, M. van Praag, drs. W.J.A. van Roosmalen en R. Wijsmuller; vanwege de afdeling Speelfilmproducenten J.M. van Heijningen, F. Rasker en G. Versluys; vanwege de Verenigde Audiovisuele Produktiebedrijven Y. Brusse; vanwege de Associatie van Nederlandse Filmtheaters drs. G.L.J. Bunnik. De Algemeen Secretaris, de heer H.J.A. Tijssen, fungeerde qualitate qua als secretaris van de Bondsraad. BONDSBESTUUR Het Bondsbestuur resp. het Federatiebestuur a.L, was in het verslagjaar als volgt samengesteld: Drs. J.Ph. Wolff, voorzitter R. Wijsmuller, vice-voorzitter J. van Dommelen, penningmeester Y. Brusse, waarnemend lid namens de VAP J.M. van Heijningen M. van Praag G.J.P.M, van Zwieten H.J.A. Tijssen, Algemeen Secretaris In de loop van het verslagjaar werd de heer Van Zwieten vervangen door de heer W.H.J.J.M. van Wouw, die als algemeen directeur aantrad bij de Cannon Group. Het bestuur kwam in het verslagjaar zes keer in vergadering bijeen. LIDMAATSCHAPPEN EN BEDRIJFSREGISTER Het totaal aantal bij de respectievelijke verenigingen aangesloten leden bedroeg ultimo 1992 164, waarvan 116 bioscoopexploitanten, 25 filmverhuurders en 23 speelfilmproducenten. In het bedrijfsregister zijn in het verslagjaar de volgende bioscopen uitgeschreven: Diana 1 en 2 te Assen Bio Boxmeer te Boxmeer Familie Bioscoop te 's Heerenberg Odeon 5 te Rotterdam Churchill te Hilversum Movieskoop te Heerenveen Palace te Almelo Electro te Middelburg Harmonie te Dokkum

Jaarverslagen | 1992 | | pagina 16