BESTUUR Besloten werd dan ook dit project stop te zetten. Andere activiteiten waren de voorbereiding van de uitgifte van een NFC-Datagids: een naam- en adresgids van de aangesloten ondernemingen, voorzien van extra informatie. Deze gids is uiteindelijk in 1995 onder de leden verspreid. Ook heeft de stichting zich ingespannen om de NFC contactdag meer uitstraling te geven. Dit n.a.v. een enquête onder de leden, waarin werd gevraagd waarom men al of niet de contactdag bezocht en op welke wijze deze dag zou kunnen worden ingevuld. Hoewel voor een andere invulling genoeg ideeën voorhanden waren, bleek uitvoering op korte termijn moeilijk te realise ren. Dit onderwerp blijft echter de aandacht van de stichting houden. In april deed zich de vraag voor in hoeverre de stichting bevoegd was zelfstandig te handelen. Teneinde hieromtrent duidelijkheid te krijgen werd deze vraag voorgelegd aan het bestuur van de NFC. Dit college oordeelde dat de stichting op adequate wijze de bedrijfstak vertegenwoor digt en zelfstandig besluiten kan nemen, waarbij er door het bestuur nota van werd genomen dat de stichting de resp. verenigingen goed geïnformeerd hield over de diverse activiteiten en deze ook afstemden met de achterban. Aan het einde van het verslagjaar werd de stichting bestuurd door: W. van Dommelen, voorzit ter, P.Zonderland, vice-voorzitter, mw. P.Buenting, mw M.Cosijn, LHannewijk, R.v.d.Meulen, O.Nooy, penningmeester, mw. M.Pagrach, mw. E.Veneman, mw. C.Vogelenzang, AJ.Weststrate, en mw. drs. M.LWolff. Als secretaris fungeerde FJ.M.van der Putte. Mrs. Doubtfire 26

Jaarverslagen | 1994 | | pagina 27