Bedrijfspensioenfonds voor het film en bioscoopbedrijf Op voordracht van de Nederlandse Vereniging van Speelfilmproducenten, werd de heer R.W.M.M.Scholten benoemd tot lid van het Federatiebestuur, ter vervanging van de heer Geels. Tevens werd de heer Van Wouw opnieuw tot lid van het bestuur benoemd. In juni is door de Federatieraad besloten de heer A.J.Weststrate te benoemen tot Lid van Verdienste, vanwege zijn bestuurlijke activiteiten en initiatieven met betrekking tot de realisering van de BelBios, Holland Film Land en Holland Film Nieuws (de opvolger van het opgeheven blad Film). De Federatieraad bestond uit: R.Wijsmuler, voorzitter; vanwege de Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten: A.T. Abeln, J. van Dommelen, G. Kuipers, R. van der Meuten, P.M. Nieuwendijk, G.J.F.M. Nohlmans, J.M. Punt, W.H.H. Ruyters, drs. F.J. van der Scheer, A.J. Weststrate, drs. J.Ph. Wolff en W.H.J.J.M. van Wouw; vanwege de Nederlandse Vereniging van Filmverhuurders: D. de Lille, J.B.M. Heijl, R. Matalon, Mr. H.J. Pos, M. van Praag en P. Zonderland; vanwege de Nederlandse Vereniging van Speelfilmproducenten: F. Bak, R.W.M.M. Scholten en L. Geels; vanwege de Associatie van Nederlandse Filmtheaters: drs. G.L.J. Bunnik; en de algemeen secretaris, de heer H.J.A. Tijssen, die qualitate qua als secretaris van de Federatieraad fungeerde. Voor de pensioenwereld was 1995 een turbulent jaar. Ook het bestuur van het bedrijfspensioenfonds werd geconfronteerd met de groeiende aandacht in Nederland voor de pensioenwereld. Het bestuur van het fonds heeft zich onder meer bezig gehouden met het verwerken van allerlei actuele ontwikkelingen en nieuwe wettelijke bepalingen in de pensioenregeling. Ontwikkelingen die ook na 1995 nog doorgaan, zoals de fiscale behandeling van pensioenen via het rapport van de commissie Witteveen (onder meer

Jaarverslagen | 1995 | | pagina 11