Diversen Eretekens Fe de rat iebureau In de samenstelling van de Raad van Arbitrage kwam in het verslagjaar geen wijziging. De vaste leden buitenstaanders waren: prof. mr. LHAJ.M. Quant, voorzitter, mr.H.C. Bitter, vice-voorzitter, mr. J.J. van Es, mr. W.L. van der Kolf, drs. J.H. Knopper, mr .H.P.C. Reinhold en mr. W.R. Veldhuyzen. Ook de Raad van Toezicht voor het film- en bioscoopbedrijf in Nederland bleef ongewijzigd: prof. mr. LHAJ.M. Quant, voorzitter, mr.H.C. Bitter, vice-voorzitter, mr. FA Bannier, mr. Th.R. Bremer, drs.j.H.Knopper, mr. L.C.J.M. Spigt en mevrouw mr. E.H.Swaab. In 1995 zijn 44 zilveren eretekens verstrekt aan personen die tien jaar bij ondernemingen in het Nederlandse film- en bioscoopbedrijf werkzaam zijn geweest. Er werden 11 gouden eretekens verstrekt voor een 25-jarig dienstverband binnen de bedrijfstak en 4 gouden eretekens met diamant voor een dienstverband van 40 jaar. Aan de heer T. Frijn (t) werd tijdens de Federatieraad van 30 juni een speciale gouden speld met smaragd opgespeld, in verband met zijn 50-jarig dienstverband binnen de bedrijfstak. Het Federatiebureau fungeert als algemeen secretariaat van de NFC, de aangesloten verenigingen en de diverse stichtingen. Vanuit het bureau wordt zorggedragen voor beleidsvoorbereiding en - uitvoering, correspondentie, informatieverstrekking aan leden en niet-leden, persvoorlichting, coördinatie van werkzaamheden en logistieke ondersteuning. Tevens werd vanuit het bureau gezorgd voor de verzameling en presentatie van een veelvoud aan statistische gegevens. Het bureau stond onder leiding van de algemeen secretaris H.JA Tijssen.

Jaarverslagen | 1995 | | pagina 13