Examens goed te kunnen functioneren in het theater waar men werkzaam is. Er zal dan ook meer druk op deze cursisten moeten komen hetzij van werkgeverszijde of van de zijde van de Stichting, door bijvoorbeeld het aantal keren dat men examen mag afleggen te beperken. In het afgelopen verslagjaar werden er zowel een voor- als een najaarsexamen afgenomen. Het voorjaarsexamen werd afgenomen op dinsdag 11 april in het Grand Theater te Amersfoort en het najaarsexamen werd afgenomen op dinsdag 7 november ^r----- in het Tuschinski Theater te Amsterdam. Voor het examen op dinsdag 11 april hadden zich in het totaal 32 kandidaten aangemeld. Voor een volledig examen van het A-diploma hadden zich 23 kandidaten aangemeld en 4 voor een herexamen in één vak. Er verschenen 2 kandidaten niet op het examen. Voor een volledig examen van het B-diploma had zich slechts één kandidaat aangemeld en 4 voor een herexamen in één vak. Voor het A-diploma slaagden slechts 7 kandidaten in één keer (33%) en mogen er 6 herexamen doen in één vak, de 4 kandidaten die een herexamen moesten afleggen, slaagden allen. Voor het B-diploma werd de kandidaat, die zich had aangemeld voor een volledig examen, afgewezen. De 4 kandidaten die een herexamen moesten afleggen in één vak slaagden allen voor het B-diploma. Voor het examen op dinsdag 7 november hadden zich in het totaal 31 kandidaten aangemeld. Voor een volledig examen van het A-diploma hadden zich 13 kandidaten aangemeld en 6 voor een herexamen in één vak. Er verschenen 4 kandidaten niet op het examen. Voor een volledig examen van het B-diploma hadden zich 4 kandidaten aangemeld en 3 voor een herexamen in één vak.

Jaarverslagen | 1995 | | pagina 44