Bad "boys In het verslagjaar is de verzelfstandiging van de verenigingen en stichtingen verder vervolmaakt, onder meer door een strikte administratieve scheiding tussen de organisaties. Hierdoor is de financiële structuur van de NFC en de onderliggende verenigingen en stichtingen transparant geworden, zodat voor een ieder nauwkeurig valt na te gaan hoe de staat van baten en lasten zich verhoudt tot de verleende diensten respectievelijk de verrichtte activiteiten. Met name de Stichting Nationale Bioscoopbon, de Stichting Marketing Communicatie en de Stichting voor Onderzoek hebben hun activiteiten in het verslagjaar aanzienlijk uitgebreid, zoals verderop in dit verslag blijkt, waardoor de tijdsbesteding binnen het bureau enerzijds een ver schuiving en anderzijds een toename te zien heeft gegeven. tK Geconstateerd mag worden dat de hedendaagse NFC niet langer vergelijkbaar is met de voormalige NBB. Door een wijziging van de bedrijfscultuur zijn belangrijke taken toegevoegd en is afscheid genomen van een organisatiestructuur die niet meer van deze tijd was. De NFC en haar geledingen zijn daarmee weer midden in het spectrum van hedendaagse belangenbehartiging komen te staan. Naast de vele activiteiten die zijn en worden ondernomen blijkt dit ook uit de ontwikkeling van een nieuwe huisstijl, waarin alle interne, maar straks ook alle externe -consument gerichte uitingen onmiddellijk herkenbaar zijn. Dit verslag, in vormgeving nieuwe stijl, bijt de spits af. H.J.A. Tijssen, algemeen secretaris

Jaarverslagen | 1995 | | pagina 5