De Leo Claassen Stichting Cur sussen Bij aanvang van het verslagjaar bestond het Algemeen Bestuur uit de heren: R. van der Meulen (voorzitter), J. van de Belt (secretaris), H. Berg (penning meester), E.J. Bovenlander, G.B. de Graaff, C. Lambregts en DJ. Swart. Het Dagelijks Bestuur werd gevormd door R. van der Meulen, J. van de Belt en H. Berg. Het Dagelijks Bestuur kwam in het verslagjaar driemaal in vergadering bijeen. Het Algemeen Bestuur kwam in het verslagjaar eveneens driemaal bijeen. Statutair zijn de heren Van de Belt en De Graaff aan het eind van 1996 afgetreden. Zij werden herbenoemd. In de vergadering van het Algemeen Bestuur dd. 6 november 1996 gaf de voorzitter, de heer R. van der Meulen te kennen zijn zetel ter beschikking te stellen. Tijdens deze vergadering werd de heer C. Lambregts benoemd tot waarnemend voorzitter, in afwachting van een formele benoeming door de Exploitantenraad van de NVB. Het secretariaat op het kantoor van de NFC werd uitgevoerd door Diana Stobbe. In het begin van 1996 werd in kleine kring afscheid genomen van de heer Kessler, die aan het eind van 1995 te kennen had gegeven zijn bestuursfunctie te willen beëindigen. De heer Kessler blijft wel als examinator aan de stichting verbonden. In 1996 hebben 55 cursisten zich in laten schrijven voor de cursus Bioscoopoperateur A en 9 cursisten voor de cursus Bioscoopoperateur B. Het aantal nieuwe cursisten voor de A-cursus was enigszins geringer dan het aantal van vorig jaar. De terugloop van het aantal cursisten voor de B-cursus baart het bestuur zorgen. Het bestuur is in overleg getreden met het NIBRA te Arnhem en onderzoekt de mogelijkheid om in 1997 de door de overheid verplicht gestelde cursus

Jaarverslagen | 1996 | | pagina 41