Nederlandse Vereniging van Bioscoopexploitanten De Filmtheaters ontgroeien met de ANF langzaam een fase van pionieren en streven ernaar zich in toenemende mate te profileren als moderne en professionele culturele instellingen. Lidmaatschap en bedrijfsregister In het verslagjaar werden de volgende bioscopen nieuw in het bedrijfsregister ingeschreven: De Bios 1 t/m 5 te Drachten, Roxy 3 te Gorinchem en City 4 te Roosendaal. Uitgeschreven werden Apollo te Brielle, Studio D te Delft. Cinema Modern 1 2 te Drachten, De Nobelaer te Etten-Leur, Luxor 1 2 te Oldenzaal, City te Venlo en Bommersheuf te Zevenaar. Het totaal aantal ingeschreven bioscopen (inclusief de bij ANF aangesloten filmtheathers) kwam daar mee op 558 met een totaal van 102.738 stoelen, ver deeld over 173 complexen. In het verslagjaar vonden er enkele mutaties plaats in de Exploitantenraad. In verband met overname van haar onderneming moest mevrouw J.F.L.A. Bakker - de Nijs haar lid maatschap statutair beëindigen. De heer G. Steenbergen (vertegenwoordiger van de ANF) beëindigde eveneens zijn lidmaatschap en werd vervangen door de heer J. Besselink. De Exploitantenraad was aan het einde van het jaar als volgt samengesteld: de heer A.J. Weststrate, voorzitter de heer J. van Dommelen, vice-voorzitter de heer A.j. Vos, penningmeester de heer A.T. Abeln de heer J. Besselink de heer drs. G.L.J. Bunnik de heer C. Larrbregts de heer L. Nielsen, lid bestuur de heer G.C.M. Ruys de heer R. Sterk de heer H.j.H. Winkens de heer dr. J.Ph. Wolff, lid bestuur vacature Plaatsvervangende leden waren: de heer J.A.A. Wientjes, (Jogchem's Theaters) de heer M.E.W.M. Canisius, (Pathé) de heer R. van der Meulen de heer P.M. Nieuwendijk de heer G.I.M.F. Nohlmans Het secretariaat was in handen van: de heer F.J.M, van der Putte

Jaarverslagen | 2001 | | pagina 12