CINE FOX Filmtransport opgestelde materiaalcodes. Een vertegenwoordiger van het theater kan eventuele manco's in zendingen telefonisch, per fax of per e-mail melden aan de Filmdienst voor donderdagochtend 10.30 uur. De Filmdienst zal de betreffende mancomelding verder afhandelen. Doorzendingen worden altijd bij de thea ters geleverd op donderdag vóór 18.00 uur, ongeacht het overeengekomen sleuteladres van de bioscoop of het filmtheater. Informatie over verzendopdrachten van de actuele speelweek en de status van de zen dingen kunt u opvragen via: www.filmtransport.info/nachttransport. Dagtransport Het dagtransport wordt dagelijks uitgevoerd en is toegankelijk voor alle partijen in de filmbranche, lid of geen lid van de NVB of NVF. Het dagtransport is een aanvullende dienstverlening bedoeld voor transport behoeften die buiten het nachttransport kunnen plaatsvinden. Leveringen zijn dagelijks mogelijk en afhankelijk van de gegeven verzendopdracht. Het bezorgen en halen van de goederen bij de theaters en filmdistributeurs geschiedt in beginsel dagelijks tussen 07.00 uur en 19.00 uur, afwijkende haal- en bezorgtijden wor den in onderling overleg vastgesteld. Verzendopdrachten kunnen door filmdistri buteurs, bioscoopexploitanten en andere branchegenoten telefonisch, per fax, per e-mail of via de website www.filmtransport. info/dagtransport/verzendopdracht bij de Filmdienst worden aangemeld. Bij het geven van verzendopdrachten dienen de ophaal- en afleverdatum en tijd, adres- en goederengegevens duidelijk te worden vermeld. Ook moet worden aangegeven van welke vervoersdienst u gebruik wil maken. De volgende vervoersdiensten zijn beschikbaar: Ovemight zending: Een zending waarvan de transportopdracht op een werkdag voor 15.30 uur is ontvangen. Deze wordt opgehaald om vervolgens op de aan sluitende werkdag te worden bezorgd. Spoedzending: Een zending die op een werkdag moet worden opgehaald om vervolgens op dezelfde werkdag te worden afgeleverd. Same Day zending: De verzending waar van de transportopdracht tussen 15.30 uur en de volgende werkdag 08.30 uur is ontvangen, zal na ontvangst vanaf 08.30 uur worden opgehaald om vervolgens op dezelfde werkdag te worden afgeleverd. Informatie over de gegeven verzendopdrach ten en de status van de zendingen kunt u opvragen via: www.filmtransport.info/ dagtransport. Overige transportinformatie Onderstaande punten zijn voor zowel dag- als nachttransporten van belang voor een juiste transportafhandeling. Aanleveren filmmaterialen nachttransport Te verzenden films en reclamematerialen dienen iedere woensdag uiterlijk voor 12.00 uur op het depot van de Filmdienst in Zeist te worden aangeleverd en verpakt te zijn volgens de geldende verpakkingsinstructies. Films en reclamematerialen die niet verpakt zijn conform deze instructies kunnen wor den geweigerd, tegen een door de Stichting 14 I NVB NVF BIOSCOOP- EN THEATERRECLAME B.V.

Jaarverslagen | 2008 | | pagina 14