AGENDA ALGEMEENE LEDENVERGADERING Het Hoofdbestuur noodigt de leden, ingevolge het bepaalde in de artt. 26 en 27 der statuten, uit tot bijwoning van een Buitengewone Algemeene Ledenvergadering. van den Nederlandschen Bioscoop-Bond op Maandag 7 December a.s., des middags om 2 uur precies in hotel Krasnapolsky (bovenzaal) te Am sterdam, ter behandeling van de navolgende agenda: 1. Opening, 2. Voorstel tot goedkeuring van de notulen der jaarlijksche ledenvergadering, gehouden op 30 Maart 1936, alsmede voorstel tot benoe ming van een commissie voor het nazien van de notulen der buitengewone ledenvergade ring. 3. Ingekomen stukken en mededeelingen. 4. Voorstel van het Hoofdbestuur tot vaststel ling van een prijzenreglement overeenkomstig het gewijzigd concept. 4a. Amendementen van de Afdeeling Amsterdam op het concept-prijzen-reglement. Art. 2c. In den 2den regel de woorden „het Bestuur" te vervangen door: ,,de Ledenver gadering". Deze zelfde wijziging te doen gelden ten aanzien van „het Bestuur" in den 4den regel van dit artikel. Art. 2d. De laatste woorden: „de aftredenden zijn terstond herbenoembaar" te wijzigen in: „de aftredenden zijn niet terstond herbenoembaar". De artt. 6 en 7. Te schrappen de woorden „het geven van geschenken". Art. 13. Achter den laatsten zin de punt ver vangen door en de navolgende be woordingen daarachter toevoegen: „zulks behoudens het bepaalde in art. 16 van de statuten, dat het Hoofdbestuur van al zijn handelingen verantwoording verschuldigd is aan de Algemeene Ledenvergadering". Art. 15. In den 2den regel tusschen de woor den: „aan elk" en „P.C.-College" in te las- schen de woorden: „het hun competee- rend". 5. Voorstel van het Hoofdbestuur om op grond- van artikel 31 der statuten aan alle leden te verbieden films ten verhuur, in den zin van artikel 1 van de Algemeene Voorwaarden van Verhuur en Huur van Films, verkoop of gebruik af te staan aan of ten behoeve van personen of zaken (alle soorten zedelijke lichamen inbegrepen), die in de gemeente Utrecht woonachtig of gevestigd zijn en die geen leden zijn van den Nederlandschen Bio scoop-Bond, 6. Voorstel van het Hoofdbestuur om goed te keuren het beleid van het Hoofdbestuur met betrekking tot de reorganisatie van het Tu- schinski-Concern. (Het Hoofdbestuur zal in de vergadering een overzicht geven van zijn bemoeiingen te dezer zake). 7. Voorstel van het Hoofdbestuur om vanwege het Nederlandsche film- en bioscoopbedrijf aan H.K.H. Prinses Juliana en Z.D.H. Prins Bernhard een in het raam van de cinemato grafie passend huwelijksgeschenk aan te bie den, waarvan de kosten hoofdzakelijk bestre den zullen worden uit vrijwillige bijdragen van de leden, zoo noodig met een suppletie tot een nader door de vergadering vast te stellen bedrag ten laste van de Bondskas. 8. Voorstel om te bekrachtigen het besluit van het Hoofdbestuur om gedurende het tijdvak van 30 November tot 7 December 1936 het Bedrijfsbesluit inzake Filmlevering aan Koop manszaken (vastgesteld in de algemeene ledenvergadering van 13 Maart 1933) niet van toepassing te verklaren op kindervoor stellingen, welke door winkeliers, hetzij alleen, hetzij in samenwerking met anderen in bio scooptheaters worden gegeven. 9. Voorstel van het Hoofdbestuur om op grond van artikel 16 der statuten aan de leden te verbieden om op het gebied van het film- en bioscoopbedrijf zaken te doen met nader door het Hoofdbestuur aan te geven buitenland- sche filmproducenten en/of andere filmonder- nemingen, die smalfilms verkoopen aan Ne derlandsche personen of zaken (alle zedelijke lichamen inbegrepen), die geen lid zijn van den Nederlandschen Bioscoop-Bond. 10. Voorstel van het Hoofdbestuur om op grond van het bepaalde in artikel 9 van het Alge meen Reglement: Majestic Film Mij. N.V., Westermarkt 2, Amsterdam; NV. Lêthe, vroeger exploiteerende de Casino Bioscoop, Parade 3, 's-Hertogenbosch; N.V. Vereenigd Industrieel Bezit No. 14, vroeger exploiteerende de Schouwburg Bioscoop, Oude Wand te Zutfen; H. te Poel, exploitant van de voormalige Emma Bioscoop te Hoensbroek N.V. Puvabi te Rotterdam H. F. Nieveen van Dijkum, vroeger exploi teerende de Carlton Bioscoop te Soest en eventueel andere leden, waarvan de namen kort vóór of tijdens de ledenvergadering zul len worden bekend gemaakt, wegens verlies der vereischten van het lidmaatschap verval len te verklaren. 11. Rondvraag en sluiting. Namens het Hoofdbestuur, D. HAMBURGER Jr„ Voorzitter. S, ZONDERVAN, Secretaris.

Officieel Orgaan | 1936 | | pagina 5