IHfiüUD VAK HET OFFICIEEL ORGAAN 1940 Aanleg Bedrijfsregister Bedrijfsregister(misverstand over invulling formulieren) Bedrijfsregister (wijziging redactie artikel 2 van het Algemeen Bedrijfsreglement) Aanvragen Pag 103 - 5 105 - 14 107 - 6 fiooger beroep op beslissing Hoofdbestuur, tot het verleenen van toestemming vestiging nieuwe bio scopen aan: Mahlrad en Chermoek te Rotterdam (Zie ook: beslissing van den Ledenraad) Toestemming: A.Matton, nieuwe blo8doop te Uitgeest Comité tot oprichting van een Inrichting voor Maatschappelijk Verkeer, nieuwe bioscoop te Sas van (tent Ü.V. Bioscoop Mij, Asta i.o., nieuwe bioscoop te Beek Firma Mevr, A.M. Bouts-Quadvlieg L.L. Putzeist, exploitatie Luxor Sittard Maatschap Keur Bioscoop, expl. Keur Bio scoop, Gldenzaal E.J.Weier Jr., Rotterdam, voortzetting exploitatie excelsior Filmonderneming H.V. Royal Theater, exploitatie Royal Theater "Irene* te Blerick (Venlo) Afgewezen H.V. Metro po Ie Palace, nieuwe permanente bioscoop in het Metro po Ie Pa la cegebo uw A.Zomerplaag en H.Bollongino, nieuw filmverhuurkantoor J. v. Werken, nieuw verhuurkantoor Firma Bouts Putzeist, nieuwe bioscoop te Stein Toestemming: 8. V. Jogchems Theaters, nieuwe bioscoop te Tilburg N.V.Rembrandt Theater, exploitatie Rembrandt, Palace, Mïxor te Arnhem Afgewezen: Oebrs. Koper, bioscoop te Hieuwer Amstel G.M.Hulseher, nwe.bioscoop te Schiedam H.Blilé, bioscoop te Nieuwer Amstel K.y.Geb.voor Kunsten en Wetenschappen nieuwe permanente bioscoop te Den Haag Med. Filmcentrale O.D.Ö., reisbioscoop 103 106 6 12 105 - 15 106 - 10 107 - 8 108 - 8 111 - 9 112 - 5 Mo

Officieel Orgaan | 1939 | | pagina 22