TOELATING LIDMAATSCHAP ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT BEËINDIGING LIDMAAT SCHAP EN TERUGGAVE WAARBORGSOM NAAMREGISTER Tot het lidmaatschap van den Bond zijn toege laten: de heer W. Korsmit te Amsterdam, exploitant van de bioscoop „Spoorbio", gevestigd in een spoorrijtuig op het station der Nederlandsche Spoorwegen te Utrecht; de heer J. L. M. Leyten te Etten, exploitant van de bioscoop „Neerlands Koffijhuis" aldaar; de Maatschap De Vries-De Jong, waarvan fir manten zijn de heeren A. de Jong, A. de Vries en J. de Vries, exploitante van „De Jongs Bioscoop" te Edam, alsmede van de „Kermisbioscoop De Jong"; de heer A. A. Moser te Naaldwijk, exploitee- rende de Concertzaal Bioscoop te Naaldwijk en de Harmonie Bioscoop in Hoek van Holland; de firma P. N. Brouwer J. S. v. d. Meer te Leiden, exploitante van de Concertgebouw Bios coop te Druten. de Firma C. J. van Liere Zonen te Goes, welke exploiteert het Grand Theater in Goes, alsmede het Alhambra- en het Luxor Theater te Vlissingen; de N.V. Stadsschouwburg en de N.V. Chicago Theater te Tilburg, welke resp. exploiteeren, de Stadsschouwburg Bioscoop en het Chicago Theater aldaar. De Bondsvoorzitter heeft besloten toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfs- reglement, te verkenen aan: den heer W. Korsmit te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van een bioscoop, te vestigen in een speciaal daartoe ingericht spoorrijtuig, hetwelk geplaatst zal worden op het station der Neder landsche Spoorwegen te Utrecht. In deze bioscoop zullen doorloopend korte films worden vertoond, waarvan de totale vertooningsduur twin tig minuten zal bedragen; den heer J. L. M. Leyten te Etten (N.B.), tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop, genaamd „Neerlands Koffijhuis", in het perceel Markt A 9 te Etten; de firma P. N. Brouwer J. S. v. d. Meer te Leiden, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe perma nente bioscoop, genaamd Concertgebouw Bioscoop, gelegen in de Brouwerstraat te Druten; de N.V. Zevende Bouw Mij. „Nieuw Rusten- burg" te 's-Gravenhage, tot het opnieuw gaan vestigen van een permanente bioscoop, genaamd Ambassadeur Theater, in den voormaligen Prin- cesse Schouwburg aan de Prinsessegracht aldaar, zulks onder voorwaarde, dat de exploitatie van deze bioscoop binnen drie maanden ter hand wordt genomen; de Maatschap De Vries-De Jong tot het over nemen en exploiteeren van De Jongs Bioscoop te Edam, alsmede de zoogenaamde „kermisbioscoop" van den heer J. de Jong; den heer P. F. Standaert te Terneuzen, tot het gaan exploiteeren van de Concertgebouw Bioscoop aldaar en de Beurs Bioscoop te Oostburg, waarvan de exploitatie voorheen werd gevoerd door de N.V. Handel- en Exploitatiemaatschappij „Zeeuwsch Vlaanderen"; de N.V. Cinema Royal te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van het Arena- en het City Theater te Rotterdam, welke theaters voorheen werden geëxploiteerd door de N.V. Orero; de Firma C. J. van Liere Zonen te Goes, tot het gaan exploiteeren van het Grand Theater aldaar, alsmede het Alhambra- en het Luxor Theater te Vlissingen, welke theaters voorheen door den heer C. J. van Liere werden geëxploiteerd; de N.V. Stadsschouwburg en de N.V. Chicago Theater te Tilburg, resp. tot het gaan exploiteeren van de Stadsschouwburg Bioscoop en het Chicago Theater aldaar, welke theaters voorheen werden geëxploiteerd door den heer H. C. v. d. Waarden. Wegens verlies van de vereischten is op zijn verzoek van het lidmaatschap van de Nederland sche Vereeniging van Bioscoopreclame-Exploi tanten vervallen verklaard: de heer H. M. Polak, eigenaar van het reclamebureau Rex Film te Am sterdam. In verband met de liquidatie van den door ge noemden heer bij de Vereeniging gedeponeerden waarborg wordt den leden van den Bioscoop-Bond, alsmede den leden der Vereeniging in overeenstem ming met het bepaalde in artikel 4 van het Alge meen Vereenigingsreglement verzocht, om, indien zij eventueel vorderingen op genoemden heer mochten hebben, hiervan met vermelding van het bedrag opgave te doen aan het secretariaat, ge vestigd in het Bureau van den Bioscoop-Bond te 's-Gravenhage. Ingevolge art. 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na deze publicatie schriftelijk bij den Bondsvoorzitter moet geschieden, raadplege men art. 6 van het betreffend Regle ment. Datum waarop in schrijving verzocht is Titels waaronder de films in Nederland worden uit gebracht Dec. '41 Pepijn de Korte De roman van een torero Naam van den houder der ex ploitatie-rechten Sonora

Officieel Orgaan | 1942 | | pagina 7