rv, INHOUD No. Bldz. No. Bldz. ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT (Nieuwe Zaken) Beslissingen Hoofdbestuur Toestemming: Eagle Lion N.V. verhuurkantoor N.V. Cinema Royal Alhambra, Amsterdam Ed. Cohen Barnstijn O. Koppens Centrum. Den Haag J. P. J. M. van Breemen H. v. Overbeek De Zwaan, Oirschot Mij. Tuschinski N.V. Asta, Den Haag Mevr. Wed. M. Dirix nieuwe bioscoop, Beek F. G. Res City Theater, Hillegom N.V. Gofilex expl. serie bioscopen J. J. Abeln expl. serie bioscopen Jac. Miedema expl. serie bioscopen E. J. Weier Jr. Courzand, Heyplaat, Rdam B. Branbergen expl. serie bioscopen Fa. P. N. Brouwer J. S. v. d. Meer Concert gebouw, Druten B. M. P. Kornet Nova Theater, Katwijk/Zee W. Th. F. Korsmit Spoorbio, Centraal Station, Utrecht s/ P. Ph. Alders Royal, Noordwijk/Binnen 123 eigering: 123 Th. M. J. Desmet Rika Hopper, Amsterdam A. H. der Kinderen nieuwe bioscoop, Best N.V. Bioscoop Mij. Palace Palace, Maastricht A. P. Holman Bioscoop Holman, Coevorden N.V.'Expl. Mij. Amstelodamum filmverhuur kantoor, Amsterdam C. Luykx nieuwe bioscoop, St. Jansteen Fa. Bouts C> Putzeys nieuwe bioscoop, in Beek en in Stein P. de Hullu nieuwe bioscoop, Groede J. M. Roosendaal L. P. Vrolijk (filmbedrijf Rovo) nieuwe bioscoop, Oud-Gastel Toestemming: K. Elverding Patronaatsgebouw, Krayenhoff- laan, Nijmegen W. A. van Dun groote en kleine zaal Stads schouwburg, Tilburg D. Bruyn Jr. Bad Hotel, Vlieland Toestemming: J. F. A. v. d. Kamp nieuwe bioscoop, Gennep C. W. H. A. Welte Witte Bioscoop, Zuid- Laren 124 124 10 11 124 125 N.V. Gofilex Bioscoop de Schakel, Zeven bergen Weigering: J. S. v. d. Meer reisbioscoop, Utrecht G. Vos nieuwe bioscoop, Steenwijk S. Stevens H. Tijbij nieuwe bioscoop, Haren karspel Fa. Bouts 6 Putzeys expl. in Sittard, Valken burg en Lutterade T. Oortman nieuwe bioscoop, Smilde Toestemming: J. Groen v. Eekeres A. A. G. M. van Opstal Centraal, Amsterdam J. M. Roosendaal L. P. Vrolijk De Harmonie zaal, Oud-Gastel F. Marquinie Olympia, Sas van Gent A. v. d. Berg W: Ch. Peters, nieuwe bioscoop, Cuyk a. d. Maas W. Th. v. Pinxteren, nieuwe bioscoop, Ravenstein J. A. Vriezen, J. G. Vriezen 6 J. H. Maters De Eiermarkt, Nijmegen N.V. Golifex nieuwe bioscoop, IJzendijke N.V. Gofilex Neerlandsch Koffiihuis, Etten N.V. Wageningsche Expl. Mij. Westland nieuwe bioscoop, Rhenen J. Eichwald nieuwe bioscoop, Zeist E. F. W. Trijssenaar nieuwe bioscoop. Asten B. Obdeyn nieuwe bioscoop, Glanerburg E J. Weier nieuwe bioscoop, Groesbeek B. A. G. Heemskerk expl. in Bodegraven en Schoonhoven E. M, Weisman M. W. Photo-Films, Den Haag 125 N.V. Multifilm vervaardiging speelfilms, film productiezaak, bedrijfstakken verhuurkantoor Weigering: N.V. Alphia Film nieuwe bioscoop, Lekkerkerk N.V. Polygoon expl. bedrijfstak C. N. Hoogland nieuwe bioscoop, Zeist C. v. d. Kuy nieuwe bioscoop, Moordrecht K. F. Buyink nieuwe bioscoop.Haaksbergen J. v. Overbeek, A. C. J. H. Koenderink 6 G. H. A. Ordelmans nieuwe bioscoop, Haaksbergen C. v. Dijkhuizen nieuwe bioscoop, Losser Beslissingen Ledenraad Afgewezen: N.V. Bioscoop Mij. Palace Palace, Maastricht 125 121 11 12 12 12

Officieel Orgaan | 1945 | | pagina 2