No. Bldz. 124 15 DONATEURSCHAP Aangemeld: N.V. Gebrs. v. d. Bergh's Kon. Fabrieken, Oss N.V. Bicker v. d. Roer, Amsterdam N.V. Centraal Filmbeheer, Amsterdam N.V. Bloemenhandel Corona, Amsterdam N.V. Drukkerij v.h. De Brakke Grond, A'dam N.V. Filma, Amsterdam H. Gianotten, Tilburg H. Hofman, Amsterdam C. Hooft, Amsterdam B. H. Ibelings, Den Haag Lazard Willing, Amsterdam N.V. Loetafoon, Eindhoven Phidesa-Publiciteitsbureau, Amsterdam N.V. Silko Licht II, Den Haag Pier Westerbaan, Den Haag L. B. Kagenaar, Utrecht 125 Ned. Siemens Mij. N.V., Den Haag Ned. Western Electric N.V. Toegelaten: 125 N.V. Gebrs. v. d. Bergh's Kon. Fabrieken, Oss N.V. Bicker v. d. Roer, Amsterdam N.V. Centraal Filmbeheer, Amsterdam N.V. Corona, Amsterdam N.V. Drukkerij v/h De Brakke Grond, Amsterdam H. Gianotten, Tilburg G. Hooft, Amsterdam B. H. Ibelings, Den Haag Lazard 6 Willing, Amsterdam N.V. Loetafoon, Eindhoven Phidesa-Publiciteitsbureau, Amsterdam N.V. Silko Licht II, Den Haag Pier Westerbaan, Den Haag Aangemeld: 126 H. Ohler, Den Haag H. Rinket, Groningen 127 15 H. T. Tijsseling, Nijkerk A. de Hoop, Rotterdam Ned. Western Electric N.V., Amsterdam 128 11 A. Grijseels, Rotterdam Ned. Speciaal Drukkerijen CV, Rotterdam Kersten-Hunik Co.„ Amsterdam Ned. Siemens Mij. N.V., Den Haag Aangemeld: 129 5 Nètrov N.V., Amsterdam Toegelaten: 129 9 H. Ohler, Den Haag A. de Hoop, Rotterdam H. Tijsseling, Nijkerk Rinket, Groningen Hofman, Amsterdam Ned. Western Electric N.V., Amsterdam Ned. Speciaal Drukkerijen C.V., Rotterdam L. B. Kagenaar, Utrecht Ned. Siemens Mij N.V., Den Haag E. Saks, Amsterdam Geweigerd: 129 9 N.V. Filma, Amsterdam Aangemeld: 131 Soundfleet CV., Den Haag L. H. J. L. v. Aubel, Maastricht 132 Smits Advies- en Service Bureau N.V., A'dam 26 8 14 Toegelaten: CV. Soundfleet, Den Haag N.V. Netrov, Amsterdam J. W. Maas, Scheveningen JAARVERSLAG 1945 Hoofdartikel „Vol Vertrouwen (Nieuwjaar 1946) (tevens jaarverslag 1945; K.B.'s E 64 en E 84, Bond-Deviezeninstituut, belastingen en reser veeringen voor herstel; Technische Commissie, Contact-Commissie voor de Prijzen, zuivering, nieuwe reglementen: verhuur- en huurvoorwaar- den, percentages, tradeshows, sociale acties: Roode Kruis, Néd. Volksherstel) 124 Zie ook Verslag Jaarvergadering 16 September 1946 (accoord BondM.P.E.A., deviezenrege- ling, Cultureele Adviescommissie, Technische Commissie, entreeprijzen, nieuwe zaken, Hoofd- bestuurswerk) 131 LEDENRAAD (Zie voor beslissingen inzake Alg. Bedrijfsreglement en Artikel 15 der Statuten onder die hoofden) Eerste vergadering Ledenraad (na de bevrijding op 8 Januari 1946) (waarin behandeld: hooger beroepen en beslis singen Alg. Bedrijfsreglement, artikel 15 der Statuten; Reglement Aanvulling Alaemeene Voorwaarden, Reglement Recette-controle, Reglement Filmvertooning, Bedrijfsbesluit inzake Technische Apparaten en Verklaring Erkende Handelaren) 124 Vergadering Ledenraad (18 Juni, in het nieuwe Bondsbureau; hooger beroep boetebesluit, hoo ger beroepen beslissingen Alg. Bedrijfsreglem., Bedrijfsbesluit inzake M.P E.A., inwerkingtre ding hoofdst. II Aanvulling Bonds voorwaarden) 128 Vergadering Ledenraad (29 October 1946) (wijziging van het Algemeen Bondsreglement, het Uniform Bondsreglement en het Bedrijfs reglement der Bedrijfsafdeeling Filmverhuurders, neerkomend op een synchroniseering van den be noemingsduur van de Bestuursleden der Afdee- lingen, de leden van den Ledenraad en van den Afdeelingsraad; wijziging „Verklaring Erkende Handelaren" en behandeling hooger beroepen) 132 LEDENVERGADERINGEN Een herboren Bond, (Hoofdartikel over ledenvergadering van 12-11-1945) 122 De eerste Ledenvergadering na de bevrijding. (Het M.G.; Shaeff; 52 dooden; „Zwarte" Bond: K.B.'s E 64, E 84; cijfers Bondswerk; Ameri- kaansch conflict; oorlogsschade; Technische Commissie; Benoeming Bondsdirecteur; verval- lenverklaringen lidmaatschap; nieuw Hoofdbe stuur) 122 Jaarlijksche Ledenvergadering. (Agenda voor 16 September 1946) 130 Jaarlijksche Ledenvergadering van den Bond (ver slag), (herdenking overledenen; deviezenrege- ling; Cultureele Adviescommissie; Technische Commissie; entreeprijzen; nieuwe zaken, conflict met M.P.E.A. beginselaccoord, accoord door New York geaccepteerd, Afdeelingsraad en Be drijfsafdeeling antwoorden, dankwoord van den Voorzitter; diverse agendapunten; Commissie voor de militairen; bioscoopdiploma's oorlogs invaliden; crediet voor Bio van M.P.E.A.) 131 No. Bldz. 132 14

Officieel Orgaan | 1945 | | pagina 7