ONZE DOODEN SEDERT 10 MEI 1940. In diepen eerbied herdacht de vergade ring staande de bedrijfsgenooten, die het offer van hun leven brachten voor ons aller vrijheid. Hun namen worden hier met eere vermeld: P. C. Blokker, exploiteerde de City Bio scoop te Kampen; J. Boissevain, sommissaris van de N.V. Maatschappij voor Cinegrafie, exploitante van het Filmtheater „De Uitkijk" te Amster dam; W. den Hertog Azn., exploiteerende het Luxor Theater te Alphen a. d. Rijn; Gebrs. A. en H. Pen, exploiteerende Texels Bioscooptheater te Den Burg; Gebrs. W. en J. Westland, exploiteeren de de bioscopen City en Luxor te Wagenin- gen, alsmede het Luxor Theater te Rens- woude. Wij herdenken voorts hen, die als slacht offer van de nazi-terreur te betreuren zijn: H. Bedak, Dir. Bouw Mij. „Het Binnenhof VII" N.V. te Den Haag. A. Chermoeck, Dir. Corso Cinema, Den Haag; Rex, Amsterdam; Prinses, Rotterdam; E. Coppel, Dir. Bouw Mij. „Het Binnen hof VII" N.V. te Den Haag J. Egger, Dir. Nova Film en Filmverh.- kantoor Nederland te Amsterdam; H. Ehrlich, Dir. Maatschappij Tuschinski N.V. te Amsterdam; I. Feitsma, Dir. N.V. Filmex te Amster dam; L. en S. Fresco, resp. dir. en leider van het Centrum Theater te Den Haag; M. A. Friedman, Dir. Splendid yFilm te 's-Gravenhage; H. Gerschtanowitz, Dir. Maatschappij Tu schinski N.V. te Amsterdam; E. Herz, Dir. Habé Film en Riofïlms te Amsterdam; C. Hirschberg, Dir. N.V. Vereenigde Theaters te Heerlen/Hoensbroek' Den Haag/ Helmond; André de Jong, Capitol, Rotterdam; L. Katz, Dir. Nova Film èn Filmverh.- kantoor Nederland te Amsterdam; *j¥ Max Kesten, Dir. Succes Toonfilm te Am sterdam; A. Leeuwin, Dir. City- en Roxy Theater, Alkmaar. A. en B. Leipziger, Dir. Rembrandt Thea ter te Den Haag; Bernh. B. Meyer, Dir. Victoria Film te Amsterdam; D. Rosenberg, Asta, Rotterdam; L. Serphos, firman Firma Serlie te En schede; 4/^/ M. A. Sprecher, Dir. Monopole Film te Rotterdam; A. Tuschinski, A'dam. N.V. Mij. Tu schinski; A. de Hoop, voorheen Directeur van het Bondsbureau en vier leden van het personeel van het Bondsbureau. Door natuurlijke oorzaken ofwel door oor logshandelingen zijn ons ontvallen: Mevr. de Wed. M. C. Ansems-De Bont, Dir. Aurora Bioscoop te Dongen; D. v. d. Berg, Dir. Select Film te Amster dam; A. v. Berkel, Dir. Luxor Theater te Waal wijk; A. J. Biemans, Dir. Firma Nieuwe Bio scoop te Oisterwijk. J. J. Dekker, Dir. Delfia- en Roxy Theater te Delft. J. B. H. W. Dresscher, Dir. Express Film te Amstelveen. Mevr. de Wed. T. de Haan-Luyt, Dir. Cinema de Haan te Wieringen. A. Hartgers Sr., Dir. Favorite Bioscoop te Almelo; G. Hollemans Sr., voormalig exploitant van eenige bioscopen te Stadskanaal, Veendam en Winschoten; E. de Hoop Azn., Munt Film Amster dam; J. M. P. ter Linden, Dir. v. h. City Con cern te Den Haag. S. Oenen, Dir. Centrum Bioscoop te Zaan dijk; F. Rehl, Dir. Casino- en Grand Theater te Breda; J. K. Rethans, Dir. Flora Theater te Delft; K. v. Riet-Paap, Dir. Ideaal Film Labora torium te Den Haag. H. J. Schepel, Dir. City Bioscoop te Delf- zijl; H. J. L. Snelders en Mevr. de Wed. Snel- ders- v. d. Paverd, in leven exploitant, resp. exploitante v. h. Hollandia Theater, Haar lemmerdijk, Amsterdam; A. H. de Vries, Dir. Grand Theater te Groningen; Mevr. Wolters, Luxor, Nijmegen, alsmede een der leden van het Bondsbureau. ""v-w

Officieel Orgaan | 1945 | | pagina 6