a. het verhuren aan bioscopen van buitenlandsche films, echter met uitzondering van journaal- en zelf vervaardigde documentaire films; d. het verhuren aan bioscopen van buitenland sche journaalfilms; (Deze toestemming is verleend onder zekere voorwaarden); de N.V. Cinema Royal te Amsterdam, tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het Alhambra Theater te Amsterdam; de heeren Ed. Cohen Barnstijn en O. Koppens tot het overnemen en voortzetten van de exploi tatie van het Centrum Theater te 's-Gravenhage; de heeren J. P. J. M. van Breemen en H. van Overbeek tot het exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in Hotel De Zwaan te Oir- schot; de Mij. Tuschinski N.V. te Amsterdam tot het overnemen en voortzetten van de exploitatie van het Asta Theater te *s-Gravenhage. Mevr. de Wed. M. Dirix te Beek (L.), tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop aldaar; den heer F. G. Res te Castricum, tot het gaan exploiteeren van het City Theater te Hillegom; de N.V. Gofilex te Leiden, tot het gaan exploi teeren van de volgende permanente bioscopen: Harmonie te Best, Posthoorn te Bladel, Nut en Vermaak te Grave, Arti te Oudenbosch, Nieu we Bioscoop te Vught, Luxor te Woerden en Nova te Baarle-Nassau; den heer J. J. Abeln te Emmer-Compascuum, tot het gaan exploiteeren van de Cinema's „Hollan- dia" te Beilen, Dokkum, Klazienaveen, Nieuw- Amsterdam, Nieuwe Schans, Valthermond en Westerbork; den heer Jac. Miedema te Deventer, tot het gaan exploiteeren van de volgende permanente bioscopen: Luxor Theater te Deventer, Luxor Theater te Doetinchem, Luxor Theater te Neede, Tova Bioscoop (Parkgebouw) te Rijssen, Van Bergen te Gennep, 't Hof van Gelre te Epe, De Sluis te Dieren, De Keizerskroon te Ruurlo, 't Wa pen van Raalte te Raalte, Vonk te Wijchen, Pa rochiehuis te Wijk bij Duurstede, De Veluwe te Nunspeet en de Stadshallen te Harderwijk, als mede van een reisbioscoop; den heer Joh. Miedema te Sneek, tot het gaan exploiteeren van de volgende permanente biosco pen: Amicitia te Sneek. Luxor te Meppel, Groot huis te Emmen, Van der Woude te Steenwijk, Öosterhof te Noordwolde, De Doele te Bolsward, De Zon te Oosterwolde, Van Terwisga te Joure, Steenman te Hattem en Holman te Coevoerden, alsmede van een reisbioscoop; den heer E. J. Weier Jr. te Rotterdam, tot het gaan exploiteeren van de Bioscoop Courzand te Heyplaat (gem. Rotterdam); den heer B. Branbergen te Groningen, tot het gaan exploiteeren van de permanente bioscopen Mercurius te Leens en De Lauwers te Zoutkamp; de Firma P. N. Brouwer en J. S. v. d. Meer te Leiden, tot het gaan exploiteeren van de per manente bioscoop Concertgebouw te Druten; den heer B.' M. P. Kornet te Katwijk aan Zee, tot het gaan exploiteeren van de permanente bio scoop Nova Theater aldaar; den heer W. Th. F. Korsmit te Zeist, tot het gaan exploiteeren van de permanente bioscoop „Spoorbio in een wagon van de Nederlandsche Spoorwegen, staande in het Centraal Station te Utrecht, zulks op voorwaarde, dat deze exploitatie uitsluitend geschiedt ten behoeve van het reizend publiek en niet in concurrentie treedt met de be staande permanente bioscopen in de gemeente Utrecht; den heer P. Ph. Alders te Noordwijk-Binnen, tot het gaan exploiteeren van de Royal Bioscoop aldaar. i Ingevolge deze beslissingen hebben zich voor het lidmaatschap van den Bond aangemeld: de Eatgle Lion Film Mij. N.V. i.o., Mevrouw de Wed. M. Dirix-Opdencamp, de heeren F. G. Res, B. P. M. Kornet, W. Th. F. Korsmit en P. Ph. Alders, alsmede de Firma E. Cohen Barnstijn en O. Koppens, de Firma J. P. J. M. van Breemen en H. van Overbeek en de Firma P. N. Brouwer en J. S. v. d. Meer. Tot het lidmaatschap zijn toegelaten: de heer Jac. Miedema te Deventer en de heer Joh. Miedema te Sneek. Het Hoofdbestuur heeft in zijn vergaderingen van 2 October resp. 6 November, besloten de toe stemming, als bedoeld in artikel 8 van het Alge meen Bedrijfsreglement, te weigeren aan: den heer Th. M. J. Desmet te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van het Rika Hopper Thea ter aldaar als permanente bioscoop; den heer A. H. der Kinderen te Best, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bio scoop aldaar; de N.V. Bioscoop Mij Palace te Maastricht, tot het gaan exploiteeren van de Palace Bioscoop, aldaar; den heer A. P. Holman te Coevorden, tot het gaan exploiteeren van de Bioscoop Holman, al daar; de N.V. Exploitatie Mij Amstelodamum te Am sterdam, tot het gaan exploiteeren van een nieuw filmverhuurkantoor; den heer C. Luykx te St. Jansteen, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop aldaar; de Firma Bouts en Putzeist te Lutterade, tot het 11

Officieel Orgaan | 1945 | | pagina 13