en die een waarborgsom bij den Bond hadden gedeponeerd. In verband hiermede worden de leden uitgenoo- digd om van eventueele vorderingen op de hierna genoemde personen en ondernemingen binnen acht dagen na ontvangst van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau opgave te doen. N.V. Ambio, voorheen exploiteerende het Al- hambra Theater te Amsterdam; P. J. Beynes, voorheen exploiteerende het film verhuurkantoor Lumina Film te Amsterdam; P. C. Blokker, voorheen exploiteerende het City Theater, te Kampen; Corso Mij. tot Expl. van Bioscooptheaters N.V., voorheen exploiteerende het Corso Theater te Arn hem; H. H. Fonke, voorheen exploiteerende het Royal Theater te Echt; Index N.V., voorheen exploiteerende eenige bio scopen te Heerenveen, Noordwijk en Waalwijk; G. H. van der Kop, voorheen exploiteerende de Bioscoop „V.I.O.S." te Helden-Beringen; J. L. M. Leyten, voorheen exploiteerende de bio scoop „Neerlandsch Koffijhuis" te Etten; G. Lewin, voorheen exploiteerende het Roxy Theater te Leiden; Firma Van Meel Hirschberg, voorheen exploi teerende de bioscopen Centraal en Scala te Hel mond; J. Meilink, voorheen exploiteerende het Alham- bra Theater te Enschede; N.V. Nebimij (N.V. Intercinema), voorheen ex ploiteerende eenige bioscopen te Amsterdam, 's-Gravenhage, Groningen, Leiden. Nijmegen, Rotterdam, Schiedam en Utrecht; Firma Nova Theater, voorheen exploiteerende het Nova Theater te Katwijk aan Zee; N.V. Filmverhuurkantoor „Odeon" te 's-Gra venhage; J. Otter, voorheen exploiteerende het Astoria Theater te Amsterdam; Firma Gebrs. Pen, voorheen exploiteerende het Texel's Bioscooptheater te Den Burg; H. van Ravesteyn, voorheen exploiteerende het Rex Theater te Vaals; Firma Rembrandt Theater, voorheen exploitee rende het Rembrandt Theater te 's-Gravenhage; N.V. Rembrandt Theater (N.V. Chicago Thea ter), voorheen exploiteerende het Rembrandt (Chicago) Theater te Tilburg; Stadsschouwburg NV., yoorheen exploiteeren-: de den Stadsschouwburg te Tilburg; M. Tas, voorheen exploiteerende bioscoop Ros kam (Arcadia) te Weesp; Firma van Til Res, voorheen exploiteerende het City Theater te Hillegom en het Luxor Theater te Lisse; N.V. Tubem, voorheen exploiteerende eenige bioscopen te Amsterdam, Rotterdam en Schiedam; N.V. Ufa-Tobis Filmverhuurkantoor (voorheen Tobis Filmdistributie NV.). WIJZIGINGEN NAAM- EN ADRESLIJST NEDERLANDSCHE BIOSCOOP-BOND Pag. 3: Ledenraad. Wijzigen J. E. F. Dennijs in ,J. E. F. De Nijs". Pag. 4: Afdeelingsraad. Schrappen: A. W. H. Bouts, Lutterade. Toevoegen: E. Prager, Haarlem. Pag. 5: Afd. Het Centrum. Toevoegen: C .H. de Lange, Alkmaar, Voorzitter. Afd. Het Westen. Schrappen na Jos. van Bommel, Delft; „Voorzitter". Wijzigen: J. van Bentum, Wassenaar, „Voorzitter" i.p.v. Secretaris. Toevoegen na Mr. D. Bijdendijk: „Secretaris". Wijzigen Secre tariaat in: Mechelschestraat 36, Scheve- ningen. Pag. 6: Afd. Het Zuiden. Schrappen A. W. H. Bouts, Lutterade. Toevoegen bij Secreta riaat: „tel. 9977". Pag. 7: Toevoegen: Cultureele Advies Commissie. A, van Domburg, Lomanstraat 7, Amster dam, Voorzitter, Mr. R. F. Bordewijk, Tuinlaan 118, Schiedam. J. Nijland Jr„ Vredenburg 8, Utrecht. Jhr. W. H. J. B. Sandberg, Maasstraat 80, Amsterdam. P. Schuitema, De Lus 14, Wassenaar. Secretaris: J. G. Bosman. Secretariaat: Bondsbureau te Amsterdam. Pag. 8: Aalsmeer. Wijzigen Theater „De Drie Kolommen" in „Asta Theater". Schrappen A. D. en D. A. van der Zwaard. Toevoe gen „Mr. J. E. Goudsmit en A. E. Rich ter, (beheerders), tijd. expl.: J. Berghoef, (A. W. Uitdenboogaardt leider). Toevoegen: Alblasserdam (Afd. Het Westen) K 1859 (district Rotterdam). Bioscoop „Het Vergulde Paaid", Dam 67, A, van Heugten, corr.-adres: Oranje straat 25. Alkmaar. Toevoegen „(Afd. Het Cen trum.)". Alkmaar. Tel. Americain, gewijzigd in „2609". Pag. 9. Amsterdam. N.V. Cinema Royal. Toevoe geen: „Mr. K. Blom, directeur". Amsterdam. Bio Theater. Toevoegen: „Mevr. B. W. van Royen-Fontaine, leid ster". Toevoegen tusschen Astoria en Ceintuur: Theater Carré. Amstel 115—125, tel. 53800, N.V. Exploitatie Maatschappij 21

Officieel Orgaan | 1946 | | pagina 22