Toevoegen aan de inhoudsopgave der adreslijstt Donateurs Pag. 54 Erkende handelaren 55 Cultureele Advies Commissie 7 Contact-Commissie voor de Prijzen" 7a Verder toevoegen: Pag. 7a: CONTACT-COMMISSIE VOOR DE PRIJZEN. C. van Willigen, Wassenaar, Voorzitter. J. S. Croeze, Amsterdam. Drs. J. H. D. van der Kwast, 's-Gravenhage, H. L. M. van Oorschot, (pl.v.v.) (vert. van den Directeur-Generaal van de Prijzen). P. Nassette, Amsterdam, accountant. W. K. van Royen, Amstelveen. G. C. C. de Haan, Secretaris. Secretariaat: Bondsbureau te Amsterdam. Lijst van Geen Bezwaar. Correctie in Algemeen Bedrijfsreglement. B.b. 5. Artikel 9, eerste alinea: Het woord „toe lichting" wijzigen in: „toestemming". TOELATING LIDMAATSCHAP Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten tot het lidmaat schap van den Bond toe te laten: de Nederlandsche Werkgemeenschap voor Filmproductie te Haarlem, exploiteerende een filmproductiezaak; den heer T. J. Crijns te Maastricht, exploitee rende de Palace Cinema aldaar; den heer J. v. d. Biggelaar, exploiteerende de Concertzaal Bioscoop te St. Michielsgestel; den heer A. van Heugten, exploiteerende de Bioscoop „Het Vergulde Paard" te Alblasserdam; de Firma A. A. P. M. Aarts A. Aarts— Brouwers, exploiteerende de Bioscoop „De Har monie" te Reyen; den heer G. H. Riepma, exploiteerende het City Theater (Moviac) te Haarlem; de Stichting Vereenigde Nijmeegsche Biosco pen, (waarvan leden zijn de door den oorlog ge dupeerde Nijmeegsche exploitanten), exploiteeren de eenige noodbioscopen te Nijmegen. AANMELDING LIDMAATSCHAP Voor het lidmaatschap van den Bond hebben zich aangemeld: de heer A. Benno, exploitant van de Bioscoop „De Zwaan" te Noordwijkerhout; de Firma Gebrs E. H. J. Veenhuizen, ex ploiteerende de Bioscoop „Centraal" te Haaks bergen. „de Firma Gebrs. A. K. J. Kaptein, exploi teerende een nieuwe permanente bioscoop te Middelharnis." INSCHRIJVING IN HET NAAMREGISTER 15 Ingevolge artikel 4 van het Reglement op het Naamregister zijn de navolgende verzoeken tot inschrijving van titels in het Naamregister gedaan. Voor het indienen van bezwaren tegen de verlangde inschrijving, hetgeen binnen acht dagen na deze publicatie schriftelijk bij het Hoofdbestuur moet ge schieden, raadplege men artikel 6 van het desbetreffend Reglement. Datum Titels waaronder de films Naam van den waarop inschrijving verzocht is in Nederland worden uit houder der ex gebracht ploitatie-rechten 25Apr. 1946 Het geheimzinnige huis Eagle Lion 6 Juni De groote liefde van Maria Korotkova Meteor 6 Mijn leven is muziek 6 Gods Country 12 De kleine Chineesche duivel Nederland 12 Het recht op geluk 12 Vrouwen in ketenen 12 De slang van Shanghai 12 De roode Pimpernel 12 Elephant boy 12 Spook te koop 12 Don Juan 12 Lady Hamilton 12 Catherina de Groote 12 De koning der klaploo- pers 1 12 Lydia 12 De vier witte veeren 12 Het boek der wildernis 14 Gezocht wegens moord Eagle Lion 18 Karavaan 26 Frans de Eerste Lumina 26 Het onzichtbare paar 2) Meteor 1 Juli Hoe mooi kan het toch zijn City 1 t. De dag des oordeels 1 t> t> Het onzichtbare leger 1 t, Acht accoorden 1 De drie schoolvrienden 1 Terwijl de notaris slaapt 1 Ballade in de nieuwe haven 1 tl tt Buitengewoon verlof Express Film 2 Drie jantjes op stap 3) Habé Film 2 We gaan naar Rome 4) 2 De verdwijning van Rex 4 De kapitein van Kopenick Filmtrust 4 Het teeken der verschrik king 4 Beloovering 4 Nachten van spanning 4 Grensincident 4 Door dik en dun 4 De dansende piraat 4 Stille helden 9 Intermezzo L. C. Barnstijn 9 Gelukzoekers 9 't Was bijna mislukt 9 Melodie der liefde ''0 De pechvogel Centrafilm 10 De waarzegger 10 De wilde hengst 1) Hiermede vervalt de titel „De koning der Schavuiten". 2) Hiermede vervalt de titel „Het verliefde spook". 3) Hiermede vervalt de titel „Britsche Jantjes". 4) Hiermede vervalt de titel „Dat Popje Poppea".

Officieel Orgaan | 1946 | | pagina 16