ALGEMEEN BEDRIJFSREGLEMENT Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfs- reglement, te verleenen aan: de Firma Nieuwe Bioscoop te Ois'terwijk, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Goirle; den heer L. Steenbakkers te Schijndel, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Schijndel; den heer G. Diesfeldt te Bergen (N-H.), tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bio scoop in ,,De Rustende Jager" aldaar; den heer Th. F. A. Russon te Maurik (Gld.), tot het gaan exploiteeren van een nieuwe per manente bioscoop te Maurik, zulks onder be paalde voorwaarden; de Stichting Vereenigde Nijmeegsche Bioscopen te Nijmegen, tot het gaan exploiteeren van een noodbioscoop in het Aloysius Gebouw, Groene straat te Nijmegen, zulks onder bepaalde voor waarden; de Stichting Vereenigde Nijmeegsche Biosco pen te Nijmegen, tot het gaan exploiteeren van een noodbioscoop in het Parochiehuis aan de Akkerlaan te Nijmegen, zulks onder bepaalde voorwaarden; de N.V. Filmverhuurkantoor Nederland te Am sterdam, tot het gaan exploiteeren van den be drijfstak, omschreven in art. 2 Cd. van het Alg. Bedrij f sreglement (het verhuren aan bioscopen van een buitenlandsche journaalfilm), zulks onder bij zondere voorwaarden; den heer Dr, H. Kahlenberg te Amsterdam, tot het omzetten van zijn filmverhuurkantoor Lumina- film in een N.V., zulks onder bepaalde voor waarden. Ingevolge deze beslissingen hebben zich voor het lidmaatschap van den Bond aangemeld: de heer L, Steenbakkers te Schijndel, de heer Th. F. A. Russon te Maurik en de N.V. Lumina Film te Amsterdam. Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen afwijzend beschikt op aan vragen om toestemming, als bedoeld in artikel 8 van het Algemeen Bedrijfsreglement, ingediend door: de heeren Gebrs. Josten te Horst (L.), tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Horst; de N.V. Gofilex te Leiden, tot het gaan ex ploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Goirle; de Firma B. Flapper H. Lamberigts te Weert, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe per manente bioscoop te Weert; de Firma W. A, van Vlijmen de Turck H. Bos te Weert, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Weert; den heer van Dun te Kaatsheuvel, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Kaatsheuvel; den heer M. Desmet te Eindhoven, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Schijndel; den heer F. Buchholz te Gulpen, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop te Vaals; de Firma A. Verhulst F. Buchholz te Vaals, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe per manente bioscoop te Vaals. WIJZIGINGEN NAAM- EN ADRESLIJST NEDERLANDSCHE BIOSCOOP-BOND (Opgave No. 3). Pag. 9j>Amsterdam. Cineac, Reg.breestraat en J^ Cineac Damrak. Wijzigen: Parkstraat S 4a in ,,6". \y: Best/Harmonie. Schrappen: „procura- i tiehóuder". Toevoegen: „directeur". Jyftoxtel. Nieuwe Bioscoop. Toevoegen ie ook onder: „Goirle". Flora. Corr.adres wijzigen in: van Nassaustraat 84, 's-Graven- Pag. Pag. 1 Pag. 20' Pag.20 ien. Wijzigen als onder Boxtel, ^oevoegeni/tusschen Goes en Goor: „Goirle/^Afd. Zuiden) K. 4150 (district Den Bosch) Dncertzaal Bioscoop, Tilburgscheweg 106, Firma Biemans Bioscopen, corr.- adres: Burg. Canterslaan 254, Oister- ^zie verder onder Boxtel)", xsavenhage. Cineac. Parkstraat 4a gewijzigd in „6". "raVenhage. Metropole Palace. Alle Sonnummers schrappen. Toevoegen: cassa: 292244-45-46, tel. bedrijfs- kantoor theater: 390872. corr.adres: in v. Meerdervoort 53d, tel. 391758.". Pag. 25: /'s-HertcjereliDosch. Schrappen: „Bestuur ders der Firma. etc". Toevoegen: ..Fir- yra Top Martens, firmanten: P. C. H. lartens, A. Top en G. Top.". 8 de in opbouw zijnde organisatie „Het Roode Kruis Korps". Thans zijn reeds in oprichting eenige regionale z.g. een- heidscolonnes, samengesteld uit ambulance-auto's en andere hulp-voertuigen, die bij voorkomende rampen zullen worden gemobiliseerd en die door de organisatie en samenstelling van de colonne bij uitstek geschikt zullen zijn om bij groote rampen onze cc-ordinatie te vormen van de hulpverleening. Ook in vredestijd is de opzet van het Roode Kruis Korps op militaire leest geschoeid, d.w.z., het streven is, door indeeling in rangen en graden en door uitrusting met uni formen, een eenheid te vormen, die, zooals bij hulpverleening noodzakelijk is gebleken, weet wat tucht is en zich vrij willig daaraan onderwerpt.

Officieel Orgaan | 1946 | | pagina 9