burg, tot het gaan exploiteeren van een nieuw te bouwen permanente bioscoop te Tilburg; de Comm. Venn. Rema te Amsterdam, tot het gaan exploiteeren van een nieuw te bouwen per manente bioscoop te Tilburg; de N.V. S.O.S. Film Corporation te Amsterdam, om ontheffing van de beperking van de inschrij ving in het Bedrijfsregister, waaraan haar reis bioscoop onderworpen is, namelijk om uitsluitend filmvoorstellingen aan boord van schepen te ver zorgen; den heer D. Bruin Jr. te Vlieland, tot het gaan exploiteeren van een reizende bioscoop op de eilanden Texel, Terschelling en Schiermonnikoog; den heer J. Hollemans te Veendam, tot het gaar exploiteeren van de bioscoop ,,De IJzeren Klap" te Musselkanaal, echter met dien verstande, dat genoemde heer voor de exploitatie van dit theater tot 5 Juli 1947 op de Lijst van Geen Bezwaar i geplaatst; de Eagle Lion Filmmaatschappij N.V. te Am sterdam, tot het gaan exploiteeren van: 1. den bedrijfstak b, genoemd in artikel 1B van het Algemeen Bedrijfsreglement (het vervaar digen van journaalfilms); 2. den bedrijfstak c, genoemd in artikel 2 C van het Algemeen Bedrijfsreglement (het verhu ren van Nederlandsche journaalfilms). de N.V. Jogchems Theaters te Amersfoort, tot het gaan exploiteeren van een nieuwe permanente bioscoop in gebouw Amicitia te Amersfoort; mevrouw G, J. Tas-Roggeveen en den heer H. A. Veenstra Jr, te Heemstede-Aerdenhout, tot het gaan exploiteeren van een permanente bioscoop in het pand Heerengracht 6 te Weesp, zulks ter vervanging van de exploitatie in gebouw ,,De Roskam" aldaar; BESLISSINGEN LEDENRAAD De Ledenraad heeft in zijn vergadering van 29 October 1946 eenige hooger beroepen behan deld, ingesteld ex art. 13 van het Algemeen Be drijfsreglement, door: de N.V. Bouw- en Handelmaatschappij „Het Binnenhof VII" te 's-Gravenhage van de beslis sing van het Hoofdbestuur dd. 13 September 1946, waarbij aan den heer E. Hirschberg te Heerlen toestemming is verleend tot het gaan ex ploiteeren van een permanente bioscoop in het Casino Theater (voorheen Alhambra Theater ge naamd) te 's-Gravenhage. - Beschikkende op dit hooger beroep heeft de Ledenraad besloten, de beslissing van het Hoofd bestuur te vernietigen; de heeren H. L. en B. A. Lichtenberg te Aalten van de beslissing van het Hoofdbestuur dd. 17 April 1946, waarbij aan genoemde heeren toestem ming tot het gaan exploiteeren van een perma nente bioscoop in het gebouw Irene te Aalten werd geweigerd; den heer A. J. Kuiper te Oldenzaal van de be slissing van het Hoofdbestuur dd. 25 Maart 1946, waarbij aan genoemden heer toestemming tot het gaan exploiteeren van een permanente bioscoop te Oldenzaal werd geweigerd; den heer F. Buchholz te Gulpen van de beslis singen van het Hoofdbestuur, beide dd. 31 Juli 1946, waarbij ten eerste aan de firma Gebrs. van Loo te Gulpen toestemming tot het gaan exploi teeren van een nieuwe permanente bioscoop te Vaals is verleend en ten tweede aan den heer Buchholz voornoemd eenzelfde toestemming voor dezelfde gemeente is geweigerd. Beschikkende op deze drie hooger beroepen heeft de Ledenraad besloten deze ongegrond te verklaren en de beslissingen van het Hoofdbestuur te bevestigen. TOELATING LIDMAATSCHAP Het Hoofdbestuur heeft in zijn laatstelijk ge houden vergaderingen besloten tot het lidmaat schap van den Bond toe te laten: de firma Scala Theater te Nijmegen, exploitee- rende het Scala Theater te Nijmegen; den heer L. J. M. Peters te Borculo, exploitee- rende het City Theater te Borculo; den heer L. Steenbakkers te Schijndel, exploi- teerende het City Theater te Schijndel; mevrouw de Wed, A. van der Mars-Bosch te Nijmegen, exploiteerende het voormalig City Theater te Nijmegen; den heer P. v. d. Assem te Dongen, exploitee rende het Luxor Theater *e Dongen. BEËINDIGING LIDMAATSCHAP Wegens verlies van de vereischten voor het lid maatschap zijn van het lidmaatschap vervallen verklaard: de heer P. H. Zieren te Zutphen, voormalig ex ploitant van het Luxor Theater te Zutphen; de N.V. Monopole Film te Amsterdam, voor malig exploitante van een filmverhuurkantoor te Amsterdam. de heer A. op de Kamp te Maasbracht, voor malig exploitant van de Corso Cinema te Maas bracht; de heer B. Meyer, voormalig exploitant van het filmverhuurkantoor Victoria Film te Amsterdam. 13

Officieel Orgaan | 1946 | | pagina 14