IN MEMORIAM f V Op 13 December overleed in den ouderdom van 60 jaren de heer B. Flapper, firmant van de Fa. B. Flapper H. Lamberigts, exploiteerende het Scala Theater te Weert. De overledene was reeds jarenlang lid van den Bond en genoot de achting van zijn collega's in het film- en bioscoopbedrijf. Het Hoofdbestuur heeft aan de familie van den overledene, alsmede aan diens compagnon, zijn deelneming betuigd met het geleden verlies. De heer P. Vink uit Deurne bracht namens de collega's een laatsten groet. De Bond verloor op 23 December wederom een van zijn leden door het overlijden van den heer B. van den Heuvel te Utrecht in den leeftijd van ruim 73 jaren. Ook hij was gedurende jaren lid van den Bond en genoot veler achting. Hij exploi teerde het Rex Theater te Hilversum. Het Hoofd bestuur heeft aan diens echtgenoote zijn deelne ming betuigd met het smartelijk verlies. Op 2 November overleed in den leeftijd van 41 jaar de heer M. Henkelman, die als technisch medewerker van de N.V. Kinotechniek en vroeger van de N.V. Philips velen leden welbekend is. Hij was door de Technische Commissie belast met de leiding van den cursus voor bioscoop-operateurs. De Technische Commissie heeft aan de familie van den overledene haar deelneming betuigd. AANMELDING DONATEURSCHAP Voor het donateurschap van den Bond hebben zich aangemeld: L. H. L. van Aubel te Maastricht (Bierbrou werij „De Ridder"). Smits Advies- en Service Bureau N.V. te Am- Sterdam (reclamebureau). Eventueele bezwaren tegen de toelating gelieve men binnen acht dagen na ontvangst van deze publicatie schriftelijk bij het Bondsbureau in te dienen. TOELATING DONATEURSCHAP Tot het donateurschap van den Bond zijn toe- i gelaten: Comm. Venn. Soundfleet te 's-Gravenhage; N.V. Netrov te Amsterdam; J, W. Maas te Scheveningen. WIJZIGINGEN NAAM- EN ADRESLIJST NEDERLANDSCHE BIOSCOOP-BOND (Opgave No. 5). Pag. 8: Aalsmeer. Asta. Schrappen: „Mr. J. E. Goudsmit en A. b. kichteralsmede: „(A. W. Uitdenboogaard, leider)". Pag. 8: Aimeio. „Kembrandt Theater" wijzigen in: „Cinema Falace". Pag. 11: Amsterdam, „riortus Theater' wijzigen in: „Theater Desmet". Pag. 11: Arnhem. Toevoegen: Corso Theater, Klarendalscheweg 517, Firma Gebrs. Westland, corr .-adres: Hoogstraat 79, Wagenmgen, tel. 26y3, K 83/0 (district Arnhem;firmanten: C. M., J. B. en G. J. C. W. VVestland. (Zie onder Renswoude en Wagenin- gen)". Pag. 14: ioevoegen na Bolsward: „Borcuio (Atd. Oosten) (geen kengetal) City Theater, Steenstraat C. 16, L. J. M. Peters". Pag. 14: BosKoop. H. G. Swaak, procuratiehou der met alg. volmacht" wijzigen in: „b. M. Heus, leider/procuratiehouder met alg. volmacht". Schrappen: „H. Mens, alge meen leider', 'ioevoegen na „Noorder- akerweg 158, Amsterdam": „tel. Sloten N.H.-504 (K 2978, district Amster dam) ".'ioevoegen bij „Zie ook onder": „en Monster". Pag. 17: Didam. Schrappen: Pag. 20: Goirle. „Concertzaal Bioscoop" wijzigen in: „Alpha Theater". Pag. 23: Haarlem. Spaarne Sound Theater. „A. G. Canis" wijzigen in: „A. G. Kanis". Pag. 26: Hoofddorp. Schrappen: Pag.28: Lekkerkerk K 1805 (district Rotterdam) Amicitia Theater, Raadhuisplein 1, N.V. Alphia Film, Noorder Akerweg 158, Amsterdam, tel. Sloten K 29/8504. Pag. 29: Lobith. Schrappen: Pag. 29: Maastricht. ioevoegen: „Kegelpaleis, Brusselschestraat 74, N.V. Mabi Theater, corr.-adres: Kleine Gracht 24, tel. 5513, M. P. M. Vermin, directeur". Pag. 29: Maastricht. Palace. Schrappen: Pag. 30: Toevoegen na Mill: „Monster (Afd. Westen) (geen kengetal) Odeon Theater, Havenstraat 7, N.V. Al phia Film, corr.-adres: Noorderakerweg 158, Amsterdam, tel. Sloten N.H.-504 (K 2978, district Amsterdam), W. D. Oppenheim, directeur; S. M. Heus, leider/ procuratiehouder. (Zie ook onder Bos koop en Uithoorn)". 14

Officieel Orgaan | 1946 | | pagina 15