Mevr. P. C. WijnenNagelkerke, Steenbergen „De Gouden Leeuw", St. Maartensdijk Firma Gebrs. Henneman Verenigingsgebouw K.S.A., Heemskerk N.V. Jogchems Theaters, Amersfoort Casino en City, Hilversum en City, Soestdijk J. en H. Hollemans, Veendam Concertzaal Dijkinga, Oude Pekela E. G. Kijlstra omzetting in Firma 144 A. G. van Tol Sr. omzetting Metropole Palace Den Haag in N.V. Stichting Haagse Christelijke Filmactie Excel sior, Den Haag J. A. Olde Dubbelink bioscoop, Denekamp Firma Spporbio, Utrecht omzetting in Ven nootschap o. firma en exploitatie Spoorbio, Zwolle Firma Gebrs. W. J. F. en N. F. van Ewijk Nutsgebouw, DriebergenRijsenburg N.V. Hollywood Theater i.o. Hollywood Theater, Den Haag Afwijzingen Hoofdbestuur: Mevr. de Wed. P. C. WijnenNagelkerke bioscoop te Burgh 133 G. Kesing RK. Parochiehuis te Oosterbeek (Gem. Renkum) J. H. Otto bioscoop te Weesp Firma Minerva Theater bioscoop in ,,De Veluwe" te Apeldoorn J. J. van Harten Roxy Theater, Hilversum H. Pieterse Excelsior Theater, Den Haag E, Spreekmeester filmverhuurkantoor A. F. Wolf f overname Scala, Utrecht 134 J. Eichwald en I. van Frank „Buitenlust", Ede N.V. A.T.O.N. i.o. bioscoop te Amstelveen No. Bldz. Firma Trio Film reisbioscoop Jac. Miedema Zaal Meyering, Borne Jac. Miedema Zaal Schorfhaar, Losser Jac. Miedema De Harmonie, Varsseveld Ned. Werkgemeenschap voor Filmproductie opgeheven (toestemming vervallen) NV. Cefima reclamefilmproductiezaak C. A. van Alphen bioscoop Made Joh. van Beek bioscoop Made 136 138 139 D. J. Werner ,Royal Film", Haarlem Mevr. M. van WelyLuxembourg bioscoop Panningen N.V. Corso Theater i.o. bioscoop in „Ons Gebouw", Hilversxn 141 N.V. Gofilex bioscoop in Leeuwen-Beneden en Swalmen Gebrs. W. J. F. en N. F. van Ewijk overname Nutsbioscoop, Driebergen G. v. d. Weerd Stadsgehoorzaal, Kampen Igesz bioscoop. Schagen D. Bruin bioscoop Schiermonnikoog (toestem ming ingetrokken) Th. F. A. Russon bioscoop Maurik (toestem ming ingetrokken) G. T. Bakker filmfabriek 143 Minerva Theater De Veluwe, Apeldoorn J. P. Pluym bioscoop te Meyel B. H. Dommering bioscoop Oude Pekela M. J. H. Moonen bioscoop Brunssum Gebrs. Thissen Astoria Theater, Brunssum G. van Loo - toestemming bioscoop Vaals in getrokken op diens verzoek I. J. B. Albers filmverhuurkantoor 144 A. G. van Tol Jr. filmverhuurkantoor 20 18 11 17 16 20 20 20 No. Bldz. Ledenraad (Bevestigde beslissingen Hoofdbestuur): Beroep N.V. Gofilex contra toestemming Hoofd bestuur aan firma Gebrs. van Waterschoot bioscoop Groenendijk (Hontenisse) 135 13 Beroep Voorzitter Afdelingsraad contra toestem ming aan W. van Rhijn, bioscoop te Ulft Beroepen Bestuur Afdeling Centrum en Voor zitter Afdelingsraad contra toestemming aan G. Diesfeldt, bioscoop te Bergen (N.H.) Beroep G. Kesing contra weigering toestemming bioscoop in het Parochiehuis te Oosterbeek Beroep J. Eichwald en I. van Frank contra weigering bioscoop in „Buitenlust", Ede 138 16 N.V. Gofilex contra toestemming Hoofdbestuur aan A. H. der Kinderen bioscoop te Best M. Scharphorn contra toestemming Hoofdbestuur aan Firma J. D. Beskers G. Mensink bioscoop te Winterswijk E. Spreekmeester weigering filmverhuurkantoor Ja. Miedema weigering bioscoop te Varsseveld A. F. Wolff weigering overname Scala, Utrecht C. M. v. d. Linden contra toestemming Hoofd bestuur aan Mevr. Dirix bioscoop te Stein 142 15 Ledenraad (Vernietigde beslissingen Hoofdbestuur): Beroep Voorzitter Afdelingsraad contra toestem ming Hoofdbestuur aan A. Linthout bios coop te Oostvoorne 135 13 Beroep Bestuur Afdeling Het Oosten contra toe stemming Hoofdbestuur aan Joh. Miedema exploitatie Lumière, Steenwijk 141 18 ARBITRAGE (Vonnissen) Commissie van Geschillen (alsmede Gemengde C. v. G.) N.V. Filmex N.V. Monopole, N.V. D.L.S. Film-Holland N.V. Polygoon, N.V. Profilti M.P.E.A. M.P.E.A. Firma J. Bijlsma J. v. d. Wal N.V. Groen J. van Bentum N.V. Nederland Rio Film N.V. Firma D. J. L. Hardy, Mevr. de Wed. L. PutzeysStiennon B. Ottema D. J. van Leen (Maatschap Keur bioscoop, gedaagde in vrijwaring) N.V. Mcteor Film Mr. D. H. Buiskool, beheerder Wiaston Theater, Hoorn (Mevr. Heinstman, gedaagde in vrijwaring) A. de Hoop Polygoon NV. Raad van Beroep (alsmede Gemengde R. v. B.) N.V. Gofilex (appel'ante, gein timeerde in het tegenberoep) NV. Meteor Film (geinti- meerde, appellante in het tegenberoep) N.V. Profilti M.P.E.A. N.V. Polygoon M.P.E.A. Firma Hardy PutzeysStiennon N.V. Rio Films ARTIKEL 15 DER STATUTEN (Strafmaatregelen Hoofdbestuur en beslissingen Ledenraad) Hoofdbestuur: P. Vermeer Jr. F.A.N. Film (straf van boycot voor een jaar) 133 21 136 10 139 16 13* 17 139 18 113 143 144 134 142 142 142 20 22 22 14 15 17 IS 136

Officieel Orgaan | 1947 | | pagina 3